• Selective Protek Mavi Fön Suyu 450 Ml
Selective  Protek mavi su  Fön Suyu Due Phasette   450ml.
Selective Pro-tek Saç Bakım Spreyi (diğer adı mavi su)

Ürün Hakkında :    
Anında tesir eden durulanmayan spreydir. Kütikülün ve saçın hızlı bakımını yapan bir spreydir. Perma ve boya işleminden sonra idealdir. Türünde tektir. Keratin Aminoasitleri, kationik kompleks yenileyici karışım ve pro-vitamin B5 içerir. Kolay taranılırlık ve parlaklık sağlar. Elektrostatik etkiyi yok ederek hem kesimi hem de şekil işlemini kolaylaştırır. İşlem görmüş yapıların fizyolojik pH’ını yeniden düzenler. Fön ile düzleştirme işleminde fönün ısısına karşı saçın yapısını korur. Anında yenileyici özelliği vardır. 
400ml’lik ambalaj
Saçınızın hızlı bakımını yapan bir spreydir. Saç kayıplarını ve kırılmaları engeller. Uzun süre etkili parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Boyanın daha uzun süre saçta kalmasını sağlar ve akmasını engeller.
Keratin aminoasit kationik kompleks ve pro-vitamin B5 içerir. 400 ml’dir.
Mavi faz ile dolaşmış saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlar. Saç kayıplarını ve kırılmaları engeller. Elektriklenmeyi önler. Kolay şekil almasına yardımcı olur. Saçı fönün ısısından korur. Uzun süre etkili parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Beyaz faz, saçın keratin yapısını onarır. Boyanın daha uzun süre saçta kalmasını sağlar, akmasını engeller.

Perma ve boya işleminden sonra idealdir. Türünde tektir.

Elektrostatik etkiyi yok ederek hem kesimi hem de şekil işlemini kolaylaştırır. İşlem görmüş yapıların fizyolojik pH’ını yeniden düzenler. 

Uygulama: Yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saçlara ısı ile şekillendirme aletlerini kullanmadan önce şişe iyice çalkalandıktan sonra 15-20 cm mesafeden saçın yoğunluğuna göre 4-5 kez püskürtülüp elle friksiyon yapılır. Saçları durulamadan kurutmaya geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Selective Protek Mavi Fön Suyu 450 Ml

  • Marka: Selective
  • Ürün Kodu: 8027483707167
  • Stok Durumu: 110
  • ₺295,00

  • Vergiler Hariç: ₺245,83

Diğer Renkler

Etiketler: Selective