Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Sözleşmesi

Hepsikozmetik.com  bir TUNA KOZMETİK iştirakidir.


TUNA KOZMETİK, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.


TUNA KOZMETİK sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Hepsikozmetik.com bünyesinde kullanılmaktadır.


Hepsikozmetik.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


Hepsikozmetik.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.


Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Hepsikozmetik.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Hepsikozmetik.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Hepsikozmetik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Hepsikozmetik.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Ayrıca Hepsikozmetik.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
Haftaiçi: 10.00-18.00 arası


Her türlü sorunuz için;


info@Hepsikozmetik.com veya


(0216) 642 10 68 no’lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.


TUNA KOZMETİK MAL. SAT.


Adres : Çamlık Mahallesi Alemdağ Cad. Uludağ Sokak No:3/A Çekmeköy - İSTANBUL

Hepsikozmetik.com - Tunakozmetik.com