Saç Bakım Maskeleri


Arcade Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Arcade Saç Bakım Maskesi 500 MLGüçlendirici bileşimi ile saç telini içten dışa onarır;güç ve hacim verir.Canlılığına kavuşan saçlar artık daha sağlam,parlak ve sağlıklı görünür. Eşsiz parfümü ile saça kalıcı koku sağlar. Durulayanız. ..

27,00₺ Vergiler Hariç: 22,88₺

Borthe Saç Bakım Maskesi Karbon 500 Ml

Borthe Karbon Saç Maskesi 500 ML Borthe karbon saç maskesi başlıca 12 amino asit ve süt proteinine ve karbon için gerekli proteine sahiptir. Borthe karbon saç maskesi saçınızı eski canlılığına kavuşturarak yoğun bakım sağlar ve pürüzsüz bir his v..

36,10₺ Vergiler Hariç: 30,59₺

Borthe Saç Bakım Maskesi Pro-Keratin 500 Ml

Yıpranmış saçları onarır ve nemlendirir.Keratin konsantrasyonu ile saçı besler ve güçlendirir.Şampuan sonrasında nemli saça kökten uca uygulayın.3-7 dk bekletip durulayın...

36,10₺ Vergiler Hariç: 30,59₺

Borthe Saç Bakım Maskesi Protein 500 Ml

Borthe Protein Saç Maskesi mısır, buğday ve protein ile zenginleştirilmiş bir saç bakım kürüdür.Bu bitkisel keratin konsantrasyonu sayesinde saçları korumaya ve doğal haline kavuşmasına yardımcı olur.Hafif ve yağlandırmayan formül saç tarafından hızl..

36,10₺ Vergiler Hariç: 30,59₺

Fix Nano Keratin Hair Mask Keratin 350 Ml

Nano keratinli saç maskesi içerisinde bulunan nano moleküller sayesinde saçların uzun süre nemli pürüzsüz olmasını sağlar. Sağladığı tüm imkanların yanı sıra saçların rengini muhafaza ederken saçlarınıza ışıldayan yumuşaklık verir...

29,00₺ Vergiler Hariç: 24,58₺

Fix Nano Keratin Hair Mask Protein 350 Ml

Nano proteinli saç maskesi içerisinde bulunan nano moleküller sayesinde saçların uzun süre nemli pürüzsüz olmasını sağlar.Sağladığı tüm imkanların yanı sıra saçların rengini muhafaza ederken saçlarınıza ışıldayan yumuşaklık verir...

29,00₺ Vergiler Hariç: 24,58₺

Gummy Saç Düzleştirme Maskesi 300 Ml

Gummy Nemlendirici Saç Maskesi 300 mlGummy Saç Maskesi Akdenizin mucizesi Zeytin yağı içeren formülü sayesinde saçlarınıza zeytinyağının doğallığını getirir. Saçlarınızı besler ve canlandırır. Dış etkenlere karşı korur. Aynı zamanda parlak ve yumuş..

18,90₺ Vergiler Hariç: 16,02₺

Morfose Haır Mask Argan-Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Morfose Argan Saç Maskesi zarar görmüş ve kırılgan saçlar için özel olarak formüle edilmiştir.Yüksek oranda tokoferol (Vitamin E) içeren ve saçı beslediği bilinen Argan yağı ile zenginleştirmiştir.Saçınızı nazikçe temizlerken, saçın elastikiyetinin a..

25,20₺ Vergiler Hariç: 21,36₺

Morfose Haır Mask Bıotın- Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Morfose Biotin maske saçı besleyen, güçlendiren saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerden biotin'i içerisinde bulundurur. Zengin formülü ile saç köklerine anında etki ederek saçların daha gür ve daha dolgun görünmesini yardımcı olur. Saçın ye..

25,20₺ Vergiler Hariç: 21,36₺

Morfose Haır Mask Collagen- Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Günlük yıpranma, hırpalanma saç yüzeyine zarar verir ve tellerini zayıflatır. Saç zayıf, güçsüz ve cansız görünmeye, parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetmeye başlar. Cildin ve saçların yapıtaşlarından olan Kolajen ile zenginleştirilmiş Morfose Collag..

25,20₺ Vergiler Hariç: 21,36₺

Morfose Haır Mask Keratın-Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Morfose Keratin maske; mısır, buğday ve soya protein ile zenginleştirilmiş bir saç bakım kürüdür. Bu bitkisel keratin konsantrasyonu sayesinde saçları korumaya ve doğal haline kavuşmasına yardımcı olur. Hafif ve yağlandırmayan formül saç tarafından h..

25,20₺ Vergiler Hariç: 21,36₺

Morfose Milk Therapy Saç Bakım Maskesi 500 Ml

Morfose Milk Hair Mask Süt Maskesi saçınızı eski canlılığına kavuşturan e yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür. Sür Proteini; Hasarlı saçtaki zarar görmüş keratine tutunarak çarpıcı bir şekilde saçın canlanmasına yardımcı olur. Kuru ve kırılgan sa..

26,10₺ Vergiler Hariç: 22,12₺

Nano Absolute Keratin Sütü 500 Ml

Keratin saçın yapı taşını oluşturan proteindir.Saç hücrelerini bir arada tutarak direncini artırır, nem dengesini sağlar.Keratin bakım sütü saçları kökten uca besler, saç düzleştirme işlemi uygulanmış saçların bakımını yapar.Brezilya fönü uygulanmış ..

27,00₺ Vergiler Hariç: 22,88₺

Roon Form Saç Bakım Maskesi 400 Ml

Yıpranmış ve zarar görmüş saçları sağlığına kavuşturmayı destekler.Yıpranma karşıtı teknoloji ve nemlendirici&güçlendirici içerikler ile formüle edilmiş yoğun bakım maskesi sadece 1 yıkamadan sonra bile saçı onarıp beslemeye ve pürüzsüz bir görün..

35,90₺ Vergiler Hariç: 30,42₺

Selective Protek Ammino Keratin Saç Maskesi 300 Ml

Selective Ammino Keratin Maschera Saç Maskesi 300 ml.Çok yıpranmış saçlar için canlandırıcı hiper proteinli krem, keratin aminoasitleri ve pro vitamin B5 içerir. Kılcal yapılara canlılık kazandırır ve onları korur. Saçın iç maddesini yeniler.&nb..

37,80₺ Vergiler Hariç: 32,03₺

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)