• Powertec Şarjlı Saç Traş Makinası Tr 6500


Powertec Tr6500 Şarjlı Tıraş Makinesi


Powertec Tr6500 Şarjlı Tıraş Makinesi saç, bıyık, sakal kesimi ve şekillendirmesi uygulamalarının eksiksiz ve pratik olarak gerçekleştirilmesini sağlamak üzere özel olarak tasarlanır. Günlük kişisel bakım ve rutin tıraş işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasına olanak tanıyan cihaz, işlevsel başlıkları ve fonksiyonel özellikleri ile son derece idealdir.


Powertec Tıraş Makinesi Kullanmanın Avantajları


Cihazın  6 saat kesintisiz çalışabilmesi ve kablolu kullanım özelliği saç, sakal ve bıyık tıraşının eksiksiz, pratik olarak yapılmasına imkân tanır.

Saç kesim ve şekillendirme uygulamalarını (3 - 6 - 9 - 12 mm) yapabileceğiniz, her birinden 2 tane olmak üzere toplam 8 adet fonksiyonel başlık sayesinde saçların istenilen uzunlukta kesilmesine imkan verir.

Çift batarya özelliği bulunan Powertec Tıraş Makinesi, yedek pili sayesinde makineden bağımsız olarak şarj edilebilme olanağı sağlar..

Ürün aparatları arasında yer alan temizleme fırçası ile cihazın temizliğini kolaylıkla tapabilir, makine yağı sayesinde ise bakımını düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Sessiz çalışma özelliğine sahip cihaz, yüksek performans sunan yapısıyla eksik tıraş konforu sunar.

Kişisel Bakımın Vazgeçilmezi Powertec Tıraş Makinesi


Powertec Şarjlı Tıraş Makinesi farklı ebatlarda ve ayarlanabilir başlıkları sayesinde kullanıcıların saç uzunluklarını dilediği gibi ayarlama olanağı tanır. Fonksiyonel başlıklar çeşitli saç şekillendirme uygulamalarına olanak tanıyan aksesuarlardır. Cihazı sağlam ve kaliteli tasarımı tıraş esnasında ergonomik kavrama imkânı sunar. Kesintisiz tıraş uygulaması için batarya ömrü 6 saat olmakla birlikte, pilin bittiği ya da yedek bataryanın doldurulması unutulduğunda kablolu kullanım özelliği sayesinde işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Ürünün Teknik Özellikleri


Başlık Modeli: Folyo

Kablosuz Kullanım: Var

Kullanım Türü: Kuru

Kullanım Alanı: Saç, Sakal ve Bıyık

Başlık Çeşidi: 8 Adet

Çalışma Süresi: 6 Saat (360 dk)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Powertec Şarjlı Saç Traş Makinası Tr 6500

  • Marka: Powertec
  • Ürün Kodu: 8096979120462
  • Stok Durumu: 15
  • ₺171,00

  • Vergiler Hariç: ₺144,92

Etiketler: Saç ve Sakal Makineleri, Powertec