Zimpfile


Zimpfile Tek Kullanımlık Ahşap Törpü Zımparası 100 Adet

Zimpfile Ahşap Törpü Zımparası 100 AdetKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği en üst seviyeye taşır.Güçlü yapışkanlı yap..

47,50₺ Vergiler Hariç: 40,25₺

Zimpfile Tek Kullanımlık Çelik Pedikür Zımparası 100 Adet

Zimpfile Tek Kullanımlık Pedikür Zımparası 100 Adet Ürün ÖzelliğiKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği e..

36,10₺ Vergiler Hariç: 30,59₺

Zimpfile Tek Kullanımlık Düz Tırnak Törpü Yedek 50 Adet

Zimpfile Tek Kullanımlık  Tırnak Törpü Yedek 50 AdetKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği en üst seviyeye taşır.Gü..

23,75₺ Vergiler Hariç: 20,13₺

Zımpfile Tırnak Törpü Düz Seti 50Li

Zimpfile Tek Kullanımlık Tırnak Törpü Seti 50 AdetKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği en üst seviyeye taşır.Güçlü yap..

50,35₺ Vergiler Hariç: 42,67₺

Zımpfile Tırnak Törpü İnce Seti 50Li

Zimpfile Tek Kullanımlık Tutmalı Tırnak Törpü Seti 50 AdetKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği en üst seviyeye taşır.G..

50,35₺ Vergiler Hariç: 42,67₺

Zımpfile Tırnak Törpü Kavisli Seti 50Li

Zimpfile Tek Kullanımlık Eğri Tırnak Törpü Seti 50 AdetKişiye özel ve tek kullanımlık yapışkanlı zımpara ponzalar, ponza spatulasıyla uyum içinde kullanılabilir.Her uygulamada farklı zımpara kullanılması hijyen ve temizliği en üst seviyeye taşır.Güçl..

50,35₺ Vergiler Hariç: 42,67₺

Zimpfile Törpü Tahtası

Zimpfile Törpü TahtasıTek Kullanımlık Zımparalarınızı kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür. Sağlam Kayın ağacından üretilmiştir...

11,40₺ Vergiler Hariç: 9,66₺

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)