• Newfavor Kalıp Ağda Pudralı 500 Ml

KULLANMA TALİMATI ;

Sir malzemesini sıvı hale gelinceye kadar ısıtınız.

Siri,bal kıvamına gelinceye kadar soğumaya bırakınız.Uygulamaya geçmeden önce malzeme sıcaklığının tene uygulanabiecek düzeyde olduğunu kontrol ediniz.

UYGULAMA TALİMATI; Cildinizin temiz,kuru ve üzerinde herhangi bir krem,parfüm ya da losyon bulunmamasına dikkat ediniz.

Deride yağlılık hissediliyorsa,hafifçe talk pudrası sürün,temizleyin.Hazır kıvamdaki sir malzemesini tüylerin büyüme yönünün aksi istikametinde özel spatulası yardımıyla tatbik edilecek yüzeyin her kısmına eşit ve yeteri kalınlıkta (yaklaşık 3-4 mm) olacak şekilde yayınız.Sir malzemesinin deri üzerinde tamamen kurumasını beklemeden yapışkanlığını el ile kontrol ediniz.

Eğer elinize yapışmıyorsa (tamamen sertleşmesini beklemeden) tüylerin büyüme yönünün tersine çekerek mükemmel bir temizlik elde edebilirsiniz.Ciltteki kalıntıları Newfavor temizleme yağı ile temizleyebilirsiniz.Şeker içermediği için tüy köklerinin beslenmesini önler,düzenli kullanımda istenmeyen tüylerin daha uzun sürede çıkmasını sağlayarak etkin ve uzun süre temizlik sağlanmasında yardımcı olur.

UYARI ; GÜNEŞ YANIĞI,VARİS,EGZAMA VE BENZERİ DERİ HASTALIKLARINA MARUZ KALAN KİŞİLERDE VE DUŞ YAPILDIKTAN SONRA KESİNLİKLE KULLANILMAMALIDIR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Newfavor Kalıp Ağda Pudralı 500 Ml

  • Marka: Newfavor
  • Ürün Kodu: 8696299103502
  • Stok Durumu: 233
  • ₺59,50

  • Vergiler Hariç: ₺49,58