Tırnak Bakım Ürünleri

Andy Luız Sandaviç Tırnak Parlatıcı

..

3,60₺ Vergiler Hariç: 3,05₺

Brush-On Tırnak Fırçalı Yapıştırıcı-189 3 Gr

Tüm takma tırnaklarla kullanılabilir.Güçlü tutuş gücü sayesinde uzun süreli kalıcılık sağlar.Fırçalı yapısı kolay uygulama imkanı sağlar.Doğal tırnağa zarar vermez, tahriş etmez.Profesyonel ve bireysel kullanıma uygundur.Hasarlı, hassa ve yaralı tırn..

7,20₺ Vergiler Hariç: 6,10₺

Claris Blok Beyaz Tırnak Törpüsü

..

5,40₺ Vergiler Hariç: 4,58₺

Claris Blok Tırnak Törpü&Parlatıcı-47105

..

4,95₺ Vergiler Hariç: 4,19₺

Claris Kağıt Törpü Geniş

Claris Geniş Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

2,70₺ Vergiler Hariç: 2,29₺

Cuticle Tırnak Eti Giderici 29 Ml

Prolinc Tırnak Eti Giderici 30 mlTırnak eti temizlemede hızlı ve kolay yol! Tırnak eti giderici(Cuticle Eleminator) Manikür ve pedikür hiç bu kadar kolay olmamıştı! PROLINC markasının ün yapmış kalitesi ile tırnak eti giderici profesyonellere büyü..

44,65₺ Vergiler Hariç: 37,84₺

Flormar Tırnak Bakım Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemek için geliştirilmiş bir solüsyondur. Ağızda bıraktığı acı tat ile tırnak yeme isteğini önler. Doğal görüntüsünü kaybeden tırnaklar, acı solüsyon ile yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşur...

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Calcium Gel 11 Ml

Flormar Calcium Gel, yumuşak ve kırılgan tırnaklarını güçlendirmek için gerekli formülasyonu içeren bir bakım ürünüdür. Parlak bitişli ve renksiz görünümlü bu güçlendirici oje, tırnak dayanıklılığını arttırmanın yanında tırnak şeklinin bozulmasını da..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Eti Temizleyici

Cilt Tipi:Tüm cilt tipleri için uygundur.                                    Ürün ÖzellikleriNail Care Nourishing Oil with Vitamin E pratik manikür imkanı sunar..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Kırılma Önleyici

İçeriğindeki kalsiyum ve proteinler sayesinde tırnaklarının eski güçlü yapısına dönmesine yardımcı olur. Bakım bazı ile beslenen tırnakların nemlendikçe esnekliği de artar. Esnekliği artan tırnakların ise kırılması giderek azalır. Parlak bitişli ve r..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Optic Beyazlatıcı

Tırnaklarda sararmış görüntüleri ortadan kaldırmaya yardımcı olurTırnak beyazlatıcı, tırnaklarının bakımlı ve canlı görünmesini sağlar..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Pürüz Giderici

Tırnak yüzeyindeki pürüzleri ve kusurları örten Flormar Ridge Vanisher, bakımlı ve zarif ellerin sırrı olmaya devam ediyor! Tırnaklarındaki kabartı, sarartı, soyulma ya da pullanma gibi pürüzsüzlüğü etkileyen görüntülere bir çözüm arıyorsan Ridge Van..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flormar Tırnak Bakım Yağı

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur.                                         Ürün ÖzellikleriNail Care Calcium Gel içerdiği kalsiyum p..

10,95₺ Vergiler Hariç: 9,28₺

Flower Beyaz Törpü 0072

..

4,50₺ Vergiler Hariç: 3,81₺

Flower Blok Tırnak Törpü & Parlatıcı

 4 aşamalı konforlu ve kolay kullanım, inanılmaz parlaklık için 4 adım1:Adım even out, tırnakların uçlarını düzeltiyor, mavi taraf 2: Adım smooth nail tırnağın üst yüzeyini hafifçe soyarak pürüzsüzleştiriyor3:Adım bu aşamada tırnaklar biraz parl..

7,65₺ Vergiler Hariç: 6,48₺

Flower Blok Tırnak Törpü & Parlatıcı

 4 aşamalı konforlu ve kolay kullanım, inanılmaz parlaklık için 4 adım1:Adım even out, tırnakların uçlarını düzeltiyor, mavi taraf2: Adım smooth nail tırnağın üst yüzeyini hafifçe soyarak pürüzsüzleştiriyor3:Adım bu aşamada tırnaklar biraz parlı..

9,50₺ Vergiler Hariç: 8,05₺

Golden Rose Top Coat Quick Dry 10 Ml

Ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır. Oje uygulandıktan 1-2 dk. sonra Golden Rose Quick Dry Oje K..

10,90₺ Vergiler Hariç: 9,24₺

Kalyon Tırnak Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemek için geliştirilmiş bir solüsyondur. Ağızda bıraktığı acı tat ile tırnak yeme isteğini önler. Doğal görüntüsünü kaybeden tırnaklar, acı solüsyon ile yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşur...

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

Kalyon Tırnak Besleyici

Kalyon tırnak sertleştirici içerdiği özel formülü ile tırnağın keratin tabakasına etki ederek kısa sürede güçlü ve dayanıklı tırnaklara kavuşmanızı sağlar. Kat kat ayrılan ve kırılan zayıf tırnaklarınız sertleşerek sağlıklı bir görünüme kavuşur..

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

Kalyon Tırnak Beyazlatıcı Cila

Sararmış, bakımsız görünen tırnakları ince bir film tabakasıyla kaplayarak daha canlı gözükmesini sağlar. Böylece tırnaklar daha beyaz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur...

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

Kalyon Tırnak Eti Temizleyici

İyi bir manikür için tırnak etlerinin yumuşamasını ve içersindeki etken maddeler sayesinde geriye itilerek ölü derinin kolayca atılmasını sağlar...

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

Kalyon Tırnak Sararmayı Önleyici

Sıklıkla oje sürülen tırnaklar, zaman içinde havasız kalmaktan dolayı sararır. Kalyon kullanımı, tırnaklardaki sararmayı engeller.Tırnakların doğal ve  sağlıklı olan kendi rengine kavuşmasını sağlar.Kalyon Tırnak Sararmayı Önleyici Cila, ojeden ..

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

Kalyon Tırnak Ve Tırnaketi Yağı

Bileşimindeki E vitamini jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri sayesinde tırnak ve tırnak etlerini nemlendirir, korur, yenileyici özelliği ile de her zaman canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. Tırnak ve tırnak etlerinize her gün m..

12,90₺ Vergiler Hariç: 10,93₺

La Palm Tırnak Eti Yumuşatıcı 12 Ml

Manikürden önce tırnak etlerine uygulanarak etlerin yumuşamasını sağlar. Kronk veya çubuk yardımı ile etler geriye itilerek tırnak yüzeyi tamamıyla ortaya çıkar. İyice yumuşayan ve kopmak üzere olan tırnak etlerini ince bir pens yardımı ile dikkatlic..

21,60₺ Vergiler Hariç: 18,31₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)