• Bıorganic Plus Saç Boyası Yoğun Kızıl 66,55 60 Ml

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanım Talimatı: Biorganic Color 60 ml

Karışım Oranı: 1 : 1,5 / Kullanım talimatlarına dikkat ediniz.

Tüm saça ilk boyama işlemi: Tercih edilen ton saçın doğal tonundan 2-3 ton açık ve beyazlar yok ise öncelikle enseden başlanmalıdır. Uygulamaya %9 - %12 (rengin derinliğine göre) ile hazırlanan boya diplerden 2 cm mesafe bırakarak boy ve uç kısımlara kadar sürülür. Saça ısı takviyesi kullanarak 10 dakika, ısısız 15 dakika bekletilmelidir. Daha sonra saç çalkalanmadan daha düşük olan volüm ile (%6 - %9) dip saçlara sürülür. Diplerde bekleme süresi 30 dakikadır.

Dip Boyama: Kuru ve temiz saça uygulayın (jöle, sprey gibi maddelerden arındırılsın.) Boyayı diplere sürün. 20 – 25 dakika etki etmesi için bekletin. Daha sonra masaj yardımı ile boy ve uçlara doğru boyayı eşit oranda uygulayın. 5 -10 dakika beklettikten sonra bir miktar ılık su ile baş derisine yayın ve saçın bütününe masaj yaptıktan sonra iyice durulayın. Uygun renk koruyucu şampuan ve renk sabitleyici bakım kremi kullanın

Etki Süreleri: Bekleme süresi toplam 30 dakikadır. Çok yoğun ve sert beyazlarda sadece diplerde 40 dakikaya kadar bekletilebilir. Açıcı renklerde 1 : 2 karışım yaptıktan sonra toplam bekleme süresi 45 dakikadır.

Uyarılar: Alerjik tepkimeye neden olabilir. Kullanmadan önce alerjik testi yapılmalıdır. Kaş ve kirpik boyası olarak kullanılamaz, kaş ve kirpik boyalarıyla karıştırılamaz.

Uygulama sırasında göze temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Gerekirse tıbbi destek alınız.

Baş derisinde hassasiyet, yara, çizik, tahriş v.b. olduğu durumlarda boyanın uygulanması önerilmez. Uygulama sonrasında saçı ve saçlı deriyi iyice durulayın. Çalışma süresince uygun eldiven kullanın. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

 "SAÇ BOYASI" NEDİR?

Saçların rengini değiştiren, özellikle kadınların kuaför kontrolünde veya yalnız saçlarına uyguladıkları kimyasal meddelerin tamamına denir.

(GB/USA)

Wear gloves. Do not shampoo hair before colouring. Do not use metalic bowls. We recommend a sensitivity test. We do not recommend colouring if the sensitivity test results with adverse reactions. Biorganic Color 60 ml. 60 ml. Biorganic Color + 90 ml. Creamperoxide (1 : 1,5)

Applications: First Time Applications: Lighter colour: Apply on mid-lengths and ends first, leaving 2 cm at the roots in fine sections to ensure the product covers all parts of hair. Process for 15 mins. If the desired results is a lighter colour, we recommend that the colour used on mid-lenght and ends contains a higher oxidant than the one used on the roots as the root will produce a lighter warmer colour. Darker Colour: Apply from roots to ends and process instantly. Total processing time 30 minutes. Subsequent applications: Apply to roots and leave for 20 minutes; then apply to middle and ends and leave for another 10 minutes. Cleans: Rinse thoroughly with warm water to remove any trace of the product. Choosing a colour: When choosing a shade we must keep in mind the presence and percentage of white hair. Warnings: this product can cause an allergic reaction. In case of intense rush or burning sensation on scalp, rinse immediately with water. Before colouring again consult a doctor. Avoid contact with eyes. Do not use to dye eyelashes and eyebrows. Do not mix in a metal bowl. Wear suitable gloves. Keep out of reach of children. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Bıorganic Plus Saç Boyası Yoğun Kızıl 66,55 60 Ml

  • Marka: Biorganic
  • Ürün Kodu: 8681127019278
  • Stok Durumu: 4
  • ₺130,00

  • Vergiler Hariç: ₺108,33

Etiketler: Saç Boyaları, Biorganic