Tanaçan


Basic Line Rose Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Tanaçan Basic Line Roze Sir Kartuş Ağda 100 ml YararlarıYapışkanlık özelliği kuvvetlidir.Pudralı.Kartuş yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar.Doğru uygulama ile kolay ve ince sürüş imkanı verir.UygulamaUygulama yapacağınız bölgelere ince bir şekil..

6,00₺

Depilissima Naturel Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Naturel Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıPudra içermez.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.İçeriğinde bulunan farma kalite b..

7,50₺

EmnNails Manikür ve Pedikür Tozu 500 gr

Ürün Özellikleri Sıcak suda anında çözünür.Cildi yumuşatır ve işleme hazırlar.Hoş kokusu uzun süre ciltte kalır.Saf zeytin yağı içeriği ile cildi besler ve nemlendirir.El ve ayakların uzun süre yumuşak kalmasını sağlar.30 derece sıcak suya yeteri ka..

19,50₺

EmnNails Manikür ve Pedikür Tozu 5000 gr

Ürün Özellikleri Sıcak suda anında çözünür.Cildi yumuşatır ve işleme hazırlar.Hoş kokusu uzun süre ciltte kalır.Saf zeytin yağı içeriği ile cildi besler ve nemlendirir.El ve ayakların uzun süre yumuşak kalmasını sağlar.30 derece sıcak suya yeteri ka..

150,00₺

İnci Soyulabilir Ağda Creme Rose 800 gr

Soyulabilir İnci Ağda Creme Rose 800 grSoyulabilir İnci ağdalar klasik ağda uygulaması için idealdir. Modern teknoloji üretilen inci ağdaların en büyük özelliği soyulabilir olmalarıdır.Soyulabilir demek uygulama sonrasında sürülen ağdanın beze ihtiya..

48,00₺

İnci Soyulabilir Ağda Naturel 800 gr

Soyulabilir İnci Ağda Naturel 800 grSoyulabilir İnci ağdalar klasik ağda uygulaması için idealdir. Modern teknoloji üretilen inci ağdaların en büyük özelliği soyulabilir olmalarıdır.Soyulabilir demek uygulama sonrasında sürülen ağdanın beze ihtiyaç d..

48,00₺

İnci Soyulabilir Ağda Talco Rose 800 gr

Soyulabilir İnci Ağda Talco Rose 800 grSoyulabilir İnci ağdalar klasik ağda uygulaması için idealdir. Modern teknoloji üretilen inci ağdaların en büyük özelliği soyulabilir olmalarıdır.Soyulabilir demek uygulama sonrasında sürülen ağdanın beze ihtiya..

48,00₺

Opak Jel (Antiseptik) Temizleyici 1000 ml

Formülü:Etil alkol, İsopropil alkol, Propilen glikol, TEA, Karbomer, meyve esansı ve boyar madde içerir. Tıbbi Özellikleri: Bakterisid, Virusid, Fungusid ve protozoid etkilidir. Bakterisid (Tbc dahil), Fungusid, Virüs inaktive edici (HIV, H..

23,00₺

Parafin Sprey Kartuş Lavantalı

Sprey Parafin Kartuş (Lavanta)Lavanta özlü sprey parafin seti. Sprey Parafin Tek Kullanımlıktır.Daha Hijyeniz ve temiz bir uygulama sağlayabilirsiniz. Parafin uygulaması ilemanikür ve pedikür işlemlerinizi daha uzun kullanabilir. Sprey Para..

6,50₺

Tanaçan Blink Ultra Plus İpek Kirpik Yapıştırıcı

Blink İpek Kirpik Yapıştırıcı Ultra PlusBlink İpek Kirpik Yapıştırıcı Ultra Plus  Piyasadaki yapıştırıcılar arasında en kuvvetli ve etkili olanıdır. Standart yapıştırıcılardan daha etkilidir ve kalıcılık sağlar.Yutmayınız ve solumayınız, ba..

140,00₺

Tanaçan Combinato Trio Ağda Isıtıcı 3+1

Combinato Trio Kombine Isıtıcı 3+1Kombine Isıtıcı Cihaz Kombine cihaz 3 adet kartuş taşıyıcı ve 1 adet konserve bölümü ile her iki sisteminde ayni anda kullanılmasını sağlar. 3 kartuş Isıtıcı ve 1 konserve bir arada kombine&n..

600,00₺

Tanaçan Duo Kirpik Yapıştırıcı Açık 7 Gr

Duo Kirpik Yapıştırıcı Açık 7 GrDuo Kirpik Yapıştırıcı Açık 7 Gr Made in U.S.A. Takma kirpikleri için kullanılmaktadır...

34,00₺

Tanaçan Duo Kirpik Yapıştırıcı Koyu 7 Gr

Duo Kirpik Yapıştırıcı Koyu 7 GrDuo Kirpik Yapıştırıcı Koyu 7 Gr Made in U.S.A. Takma kirpikleri için kullanılmaktadır...

34,00₺

Tanaçan Ez Wax 3lü Parafin ve Kartuş Ağda Isıtıcısı

Ez Wax 3 lü Parafin ve Kartuş Ağda IsıtıcısıEz Wax Üçlü Parafin Isıtıcı; Hafif ve parlak beyaz dış malzeme ile kaplanmıştır. Özel şeffaf kapağı mevcuttur. Kendinden termostatlı ve rezistanslı sistemi vardır. Isı ayar düğmesi ile ısının istenilen..

220,00₺

Tanaçan Gigi No Bump Batık Losyonu

Tanaçan Gigi No Bump Batık LosyonuKıl Dönmesi Oluşumunu Ve Ağda/Tıraş Yüzünden Oluşan Şişlikleri Engeller.Kullanımı: No Bump Topical’ı Parmak Uçlarınız Ya Da Pamuk Yardımıyla Uygulayabilirsiniz. Batık Oluşumunu Engellemek Için Ağda Uygulamasından 3-4..

17,50₺

Tanaçan İpek Kirpik Seti

Tanaçan İpek Kirpik Setiİpek kirpik uygulaması, aylık bakımla 2,5 - 3 ay süreyle kirpiklerin yoğunluğunu ve uzunluğunu arttıran bir işlemdir..Uygulama yapılan ipek kirpiklerin uzunluğu 9-12 mm arasında değişir. Kişinin kendi kirpiklerine tek tek özel..

675,00₺

Tanaçan Kalıcı Oje Çıkarıcı Solüsyon 236 ml

Kalıcı Oje Çıkarıcı Solüsyon 236 ML..

21,00₺

Tanaçan Kartuş Temizlik Kartonu 50 Adet

Tanaçan Kartuş Temizlik Kartonu 50 AdetCihaza ağda girmesini engellemek amacıyla, kartuş ağdayı, ısıtıcıya yerleştirmeden önce, kartuş koruyucu kartonu kartuşun altından takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlay..

2,25₺

Tanaçan Manikür Pedikür Tozu 500 gr

Tanaçan Manikür Pedikür Tozu ,manikür-pedikür tozunu eklenerek ölü derinin vucuttan atılmasını sağlar. Anti-bakteriyel ve saf Zeytinyağı özlü katkılı Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu, saf zeytinyağından elde edilen, özenle kokulandırılmış, ve sıcak ..

25,00₺

Tanaçan Parafin 500 ml

Tanaçan Parafin 500 mlPARAFFIN T/ E Vitaminl Peygamber Çiçegi Özlüi Yumusak Parafin 500mlE Vitaminli Peygamber Çiçegi Özlü Yumusak Parafin.  Cilt yaslanmasina karsi etkili E Vitamini ile cildi besleyen yumusak kozmetik parafin, 38-40 C isida eri..

17,50₺

Tanaçan Progel Kalıcı Oje Seti

Progel Kalıcı Oje SetiSetin İçeriği: 6 Adet Progel Oje ( Aubergine -Pirouette- Pink Porcelain - Ladybug - Beachy Pink - Clean Linens  )1 Adet Top Coat1 Adet Base Coat1 adet Bond(Hazırlayıcı)1 adet tırnak temizleme solüsyonu1 paket 80li süng..

850,00₺

Tanaçan Tahta Ağda Spatula 150 Adet

            Tanaçan Tahta Ağda Spatula 150 AdetKusursuz Ve Pürüzsüz Yüzeyi İle Tene Ağdayı Çok Rahat Bir Şekilde Sürmenizi Sağlar.Steril Değildir.Tek Kullanımlıktır.Hiçbir Katkı Kaplama Maddesi Yoktur.100 Derecede Kaynat..

5,50₺

Tanaçan Tek Kullanımlık Azulen Ağda 50 ml

Tanaçan Tek Kullanımlık Azulen Ağda 50 mlKisiye özel tek kullanimlik konserve agda; Azülen konserve pudrasizdir. 50 gr depilissima azülen ağda içerir.Kisiye özel tek kullanimlik konserve ağdalar müsterilerinize daha hijyenik hizmet vermenizi saglar.&..

6,00₺

Tanaçan Tek Kullanımlık Melisa Ağda 50 ml

Tanaçan Tek Kullanımlık Melisa Ağda 50 mlKisiye özel tek kullanimlik konserve agda; Melisa konserve pudrasizdir. 50 gr depilissima Melisa ağda içerir.Kisiye özel tek kullanimlik konserve ağdalar müsterilerinize daha hijyenik hizmet vermenizi saglar.&..

6,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)