Sirzade


Dolphin Cerrahi Ağız Maskesi 50 Adet

Cerrahi Ağız Maskesi (50 Adet)Paketin içeriğinde 50 adet ağız maskesi yer almaktadır...

7,00₺

Sirzade Ağda Bezi 10 Metre

Sirzade Ağda Bezi 10 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir. Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Yapıdadır. Enine Esneme Yapar, Boyuna Esnemez. Ağda Odanızda Profesyonel Kullanım için En iyi Tercihler arasındadır..

2,50₺

Sirzade Ağda Bezi 100 Metre

Sirzade Ağda Bezi 100 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir.Ağda Anında Kesinlikle Yırtılmaz Ve Kopmaz.Çift Yönlü Kullanılabilir.Kalitesiz Ağda Bezleri Gibi Tüylenme Yapmaz.Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Ya..

17,00₺

Sirzade Ağda Bezi 25 Metre

Sirzade Ağda Bezi 25 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir. Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Yapıdadır. Enine Esneme Yapar, Boyuna Esnemez. Ağda Odanızda Profesyonel Kullanım için En iyi Tercihler arasındadır..

5,00₺

Sirzade Ağda Bezi 50 Adet Dilimlenmiş

Sirzade Ağda Bezi 10 mt 50 Adet Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir. Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Yapıdadır. Enine Esneme Yapar, Boyuna Esnemez. Ağda Odanızda Profesyonel Kullanım için En iyi Tercihler ara..

2,50₺

Sirzade Ağda Bezi 50 Metre

Sirzade Ağda Bezi 50 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir. Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Yapıdadır. Enine Esneme Yapar, Boyuna Esnemez. Ağda Odanızda Profesyonel Kullanım için En iyi Tercihler arasındadır..

8,50₺

Sirzade Ağda Bezi 85 Metre

Sirzade Ağda Bezi 85 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir. Sık Dokunmuş, Tok  Ve Gözeneksiz Yapıdadır. Enine Esneme Yapar, Boyuna Esnemez. Ağda Odanızda Profesyonel Kullanım için En iyi Tercihler arasındadır..

14,00₺

Sirzade Ağda Bezi Firsst Class 100 Metre

Sirzade Ağda Bezi Firsst Class 100 mt Özellikleri:Dermatoloji Uzmanları Tarafından Test Edilerek üretilmiştir.Ağda Kağıdı 7 Cm X 100 Metredir, Sızdırma Yapmaz.Ağda Anında Kesinlikle Yırtılmaz Ve Kopmaz.Çift Yönlü Kullanılabilir.Kalitesiz Ağda Bezleri..

30,00₺

Sirzade Ağda Temizlik Kartonu 10 Adet

Cihaza ağda girmesini engellemek amacıyla, kartuş ağdanızı yada Konserve ağdanızı, ısıtıcıya yerleştirmeden önce, koruyucu kartonu kartuşunuza yada konservenize takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz...

2,50₺

Sirzade Azulen Kartuş Ağda 100 ml

Sirzade Azulen Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde ci..

4,00₺

Sirzade Azulen Konserve Ağda 800 ml

Sirzade Azulen Konserve Ağda 800 ml Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde cilde ..

20,00₺

Sirzade Azulen Pudrasız Kalıp Ağda

Sirzade Azulen Pudrasız Kalıp Ağda 500 grBitkisel ve şekersizdir. Şeker içermediği için tüy köklerinin beslenmesini önler.İstenmeyen tüylerden arınmak için etkili ve pratik çözüm.Cildi ölü hücreli tabakadan arındırır.Tüm vücutta ve yüzde güvenle..

10,00₺

Sirzade Boya Penuarı 30 Adet

Sirzade Boya Naylonu (Önlüğü) 30 Adet Paket içeriği: 30 adettir.Saç boyama işlemi sırasında uygulama yapılan müşterinin (kişinin) üzerine boya gelmemesi için kullanılmaktadır...

4,00₺

Sirzade Manikür Galoşu 50 Adet

Ürün ÖzelliğiTek kullanımlık Manikür galoşu, 80*90 cm ölçülerinde.Tek kullanımlık ürünler kişiye özel olduğu için temiz ve hijyenik bir şekilde servisinizi sunmanızı sağlar.Kuaförler, güzellik salonları, hastaneler gibi hijyenin önemli olduğu me..

3,75₺

Sirzade Manikür Havlusu 100 Adet

Sirzade Manikür Havlusu 100 AdetSirzade Tek Kullanımlık Manikür Havlusu 100 AdetSirzade Tek kullanımlık manikür havluları sayesinde daha hijyenik bir manikür uygulaması sağlarsınız.1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Ekonomiktir...

12,50₺

Sirzade Natural Kartuş Ağda 100 ml

Sirzade Natural  Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayes..

4,00₺

Sirzade Natural Konserve Ağda 800 ml

Sirzade Natural Konserve Ağda 800 ml Yararları Pudrasız. Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir. İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde c..

20,00₺

Sirzade Natural Pudrasız Kalıp Ağda

Sirzade Natural Pudrasız Kalıp Ağda 500 grBitkisel ve şekersizdir. Şeker içermediği için tüy köklerinin beslenmesini önler.İstenmeyen tüylerden arınmak için etkili ve pratik çözüm.Cildi ölü hücreli tabakadan arındırır.Tüm vücutta ve yüzde güvenl..

10,00₺

Sirzade Pedikür Galoşu 50 Adet

Ürün Özelliği Tek kullanımlık pedikür galoşu, 80*90 cm ölçülerinde. Tek kullanımlık ürünler kişiye özel olduğu için temiz ve hijyenik bir şekilde servisinizi sunmanızı sağlar. Kuaförler, güzellik salonları, hastaneler gibi hijyenin önemli old..

7,00₺

Sirzade Pedikür Havlusu 100 Adet

Sirzade Pedikür Havlusu 100 AdetSirzade Tek Kullanımlık Pedikür Havlusu 100 AdetSirzade Tek kullanımlık Pedikür havluları sayesinde daha hijyenik bir Pedikür uygulaması sağlarsınız.1. sınıf malzemeden üretilmiştir.Ekonomiktir...

15,00₺

Sirzade Pedikür Seti 50 Paket

Sirzade 5li Pedikür Seti 25 Paket Tek kullanımlık, kişisel pedikür setleri profesyonel ve hijyenik pedikür için geliştirilmiştir.Tek tek paketlenen 5 ürün, pedikür öncesi hazırlığınızda vakit kazandırır.Kişisel ürünler, maksimum seviyede hi..

70,00₺

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100x60

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100m * 60 cmSirzade Rulo Sedye Örtüsü 100 Metre Uzunluğunda 60 cm Genişliğindedir.Tek Kullanımlık sedye örtüsü tüm sedye modellerine uygundur. Özel dokusu sayesinde güvenli bir kullanım şansı tanıyan sedye örtüsü modeli.Sedy..

26,00₺

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100x80

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100m * 80 cmSirzade Rulo Sedye Örtüsü 100 Metre Uzunluğunda 80 cm Genişliğindedir.Tek Kullanımlık sedye örtüsü tüm sedye modellerine uygundur.Özel dokusu sayesinde güvenli bir kullanım şansı tanıyan sedye örtüsü modeli.Sedye..

29,00₺

Sirzade Saç Havlusu 100 Adet

Sirzade Saç Havlusu 100 AdetPaket İçerisinde 100 Adet Havlu Mevcuttur.Ebat 40 X 80 cmKullanıldığı yerler Ağda Salonları Spa Salonları Güzellik Merkezleri Kuaför Salonları ..

32,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)