Kalıcı Şekillendirme

Bellot Keratin Saç Kremi 1000 ml İndirim
17% İndirim
17% İndirim

Bellot Keratin Saç Kremi 1000 ml

Bellot Keratin Saç Kremi 1000 mlKeratin, saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür kö..

25,00₺30,00₺

Bellot Keratin Seti

Setin içerisinde : 1 Adet Bellot Keratin 1000 ml 2 Adet Bellot Keratin Saç Kremi 2 Adet Bellot Keratin Şampuanı bulunmaktadır...

200,00₺

Dark And Lovely Saç Düzleştirici Kabarık Saçlar İçin

Dark And Lovely  Saç Düzleştirici Kabarık Saçlar İçinDark and Lovely marka düzleştirici krem ; Resmi ve ''SAĞLIK BAKANLIĞI'' bildirimli tek üründür. Resimlerde göreceğiniz kutu ve içerikli ürün dışındakilere itibar etmeyiniz . Kutu üzerinde..

70,00₺

Dark And Lovely Saç Düzleştirici Normal Saçlar İçin

Dark And Lovely  Saç Düzleştirici Normal Saçlar İçinDark and Lovely marka düzleştirici krem ; Resmi ve ''SAĞLIK BAKANLIĞI'' bildirimli tek üründür. Resimlerde göreceğiniz kutu ve içerikli ürün dışındakilere itibar etmeyiniz . Kutu üzerinde ..

70,00₺

Fix Nano Keratin Bakım Şampuanı 500 ml

Fix Nano Keratin Bakım Şampuanı 500 mlFix Nano Keratin şampuanı yeni ve özel formülü sayesinde saçın etrafında koruyucu protein katmanı yaratarak hem saçın güçlenmesini hemde saçdaki kepek,kaşıntı ve dökülme problemlerine karşı etkilidir. İçerisindek..

25,00₺

Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 82 ml

SCHWARZKOPF Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 109 G Pürüzsüz mükemmellik...Glatt bugüne kadar bildiğiniz düzleştiricilerden çok farklı; çünkü o bir düzeltici.Düzleştirici dalgalandırma losyonundan farklıdır. Hidroksit aktif maddesi içerir..

17,50₺

Gummy Saç Düzleştirme Seti 500 ml

• Saç çizgisi, kulaklar ve enseye kadar tüm deriyi kaplayacak şekilde vazelin gibi bir koruyucu katman uygulayın. • Kuru saça uygulayın.• Omuzlarınızı, bir havluyla örtün. Koruyucu eldiven takın.• Saçınızı 4 bölüme ayırın: ön sol, ön sağ, arka sol, a..

65,00₺

Hot Shape Keratin 1000 ml

Hot Shape Keratin 1000 mlHot Shape Keratin özel formülü sayesinde saçın etrafında koruyucu protein katmanı yaratarak hem saçın güçlenmesini hemde saçın kıvrılma problemini ortadan kaldırarak düzleşmesini sağlar.  Ve sonuç düzgün, sağlıklı ve ışı..

300,00₺

Hot Shape Keratin Bakım Şampuanı 1000 ml

Hot Shape Keratin Bakım Şampuanı 1000 mlHot Shape Keratin şampuanı tuzsuz olması ve özel formülü sayesinde saçın etrafında koruyucu protein katmanı yaratarak hem saçın güçlenmesini hemde saçdaki kepek,kaşıntı ve dökülme problemlerine karşı etkilidir...

75,00₺

Hot Shape Keratin Seti

Hot Shape Keratin SetiHot Shape Keratin özel formülü sayesinde saçın etrafında koruyucu protein katmanı yaratarak hem saçın güçlenmesini hemde saçın kıvrılma problemini ortadan kaldırarak düzleşmesini sağlar.  Ve sonuç düzgün, sağlıklı ve ışılda..

400,00₺

Neva Styling Köpüklü Permanant Fiksatörü

Nevaform kullanıma hazır köpüklü permanant fiksatörü, özel formülüyle saç kıvırma işlemlerinde fiksasyonu sağlar. Saçları hızlı bir şekilde sabitleştirerek uzun süreli kalıcılık gerçekleştirir...

14,00₺

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)