Kalıcı Şekillendirme

Bellot Keratin 1000 ml

Bellot Keratin 1000 mlKeratin, saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür köprülerini kırarak, z..

150,00₺

Bellot Keratin Saç Kremi 1000 ml

Bellot Keratin Saç Kremi 1000 mlKeratin, saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür kö..

27,00₺

Bellot Keratin Seti

Setin içerisinde : 1 Adet Bellot Keratin 1000 ml 2 Adet Bellot Keratin Saç Kremi 2 Adet Bellot Keratin Şampuanı bulunmaktadır...

160,00₺

Fix Nano Keratin Bakım Şampuanı 500 ml

Fix Nano Keratin Bakım Şampuanı 500 mlFix Nano Keratin şampuanı yeni ve özel formülü sayesinde saçın etrafında koruyucu protein katmanı yaratarak hem saçın güçlenmesini hemde saçdaki kepek,kaşıntı ve dökülme problemlerine karşı etkilidir. İçerisindek..

25,00₺

Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 82 ml

SCHWARZKOPF Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 82 ml Pürüzsüz mükemmellik...Glatt bugüne kadar bildiğiniz düzleştiricilerden çok farklı; çünkü o bir düzeltici.Düzleştirici dalgalandırma losyonundan farklıdır. Hidroksit aktif maddesi içerir..

17,50₺

Neva Styling Köpüklü Permanant Fiksatörü

Nevaform kullanıma hazır köpüklü permanant fiksatörü, özel formülüyle saç kıvırma işlemlerinde fiksasyonu sağlar. Saçları hızlı bir şekilde sabitleştirerek uzun süreli kalıcılık gerçekleştirir...

14,00₺

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)