Saç Şekillendirici Ürünler

Saçlarınıza Doğal Görünüm kazandırmak ve ön plana çıkarmak için şık ve kaliteli Saç Şekillendirici Ürünler Hepsikozmetik.com'da! En çok tercih edilen Saç Şekillendirici Ürünler, aradığınız tüm ünlü Saç Jöleleri,Saç Köpükleri,Saç Pudraları,Saç Spreyleri,Saç Waxları ve Briyantin markalarını en uygun fiyat seçenekleri ve indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Akat Gardı Saç Köpüğü Kalıcı Şekillendirme 200 ml

Akat Gardı Saç Köpüğü Kalıcı Şekillendirme 200 ml Doğal Özlü Formülü ile saçınıza direnç kazandırır.Yağmur ve Rüzgardan korur.Kalıcı şekillendirme sağlayan yumuşak tutuculuk.Saçlarınız şekillendirilmiş olduğu halde dokunuşları yumuşak ve tekrar şekil..

7,00₺

Akat Gardı Ultra Sert Saç Köpüğü Kalıcı Şekillendirme 200 ml

Akat Gardı Ultra Saç Saç Köpüğü Kalıcı Şekillendirme 200 ml Doğal Özlü Formülü ile saçınıza direnç kazandırır.Yağmur ve Rüzgardan korur.Kalıcı şekillendirme sağlayan yumuşak tutuculuk.Saçlarınız şekillendirilmiş olduğu halde dokunuşları yumuşak ve te..

7,00₺

Dark And Lovely Saç Düzleştirici Kabarık Saçlar İçin

Dark And Lovely  Saç Düzleştirici Kabarık Saçlar İçinDark and Lovely marka düzleştirici krem ; Resmi ve ''SAĞLIK BAKANLIĞI'' bildirimli tek üründür. Resimlerde göreceğiniz kutu ve içerikli ürün dışındakilere itibar etmeyiniz . Kutu üzerinde..

70,00₺

Dark And Lovely Saç Düzleştirici Normal Saçlar İçin

Dark And Lovely  Saç Düzleştirici Normal Saçlar İçinDark and Lovely marka düzleştirici krem ; Resmi ve ''SAĞLIK BAKANLIĞI'' bildirimli tek üründür. Resimlerde göreceğiniz kutu ve içerikli ürün dışındakilere itibar etmeyiniz . Kutu üzerinde ..

70,00₺

Dax Green And Gold Wax Yeşil Kutu 99 gr

İÇERİK: Petrolyum, Mineral yağlar, lanolin, balmumuÖZELLİKLERİ: Doğal yağlar ve balmumu içeren katı kremsi şekillendirici. Trendy saçlar değişik modelleri içerdiği balmumu, lanolin sayesinde kolayca yapar ve verilen şekli uzunca korur. 1-Saçta d..

19,00₺

Dax Hair Shaper Wax Gri Kutu 99 gr

Vazelin,Mineral yağlar,su.Extreme saç modelleri yaratan çok yönlü saç şekillendirici.Orta tutuculuk sağlar.Saçınızı sıkılaştırır, kalıp halinde şekillenmesini veya düz şekilde biçimlendirmenizi sağlar.En iyi sonuç kısa ve orta kısalıkta saçlarda alın..

19,00₺

Dax Short And Neat Wax Mavi Kutu 99 gr

İÇERİK: Petrolyum, mineral yağlar, Hindistan cevizi yağı, hint yağı.ÖZELLİKLERİ: Tamamen doğal yağlar içeren hafif kremsi şekillendirici. Bir nevi briyantin görevi görür.1-Fön sonrası elektriklenmeyi alır. 2-Saç uçlarındaki kırıkları tedavi eder..

19,00₺

Dax Super Neat Wax Mor Kutu 99 gr

İÇERİK: Petrolyum. Mineral yağlar, Hindistancevizi yağı, hint yağı, suÖZELLİKLERİ: Tamamen doğal yağlar içeren hafif kremsi şekillendirici. Bir nevi briyantin görevini görür. En önemli özelliği su ile kolayca arındırılabiliyor.1-Fön sonrası elektrikl..

19,00₺

Dax Wave And Groom Wax Kırmızı Kutu 99 gr

İÇERİK: Petrolyum, Mineral yağlar; lanolinÖZELLİKLERİ: Tamamen doğal yağlar içeren kuvvetli kremsi şekillendirici. Kuvvetli oluşu içerdiği lanolin ve petrolyum ile bağlantılıdır. 1-Aynı şekilde bu ürünü de fön sonrası elektriklenmeyi almak için ..

19,00₺

Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 82 ml

SCHWARZKOPF Glatt Saç Düzleştirme Defrizan Krem 82 ml Pürüzsüz mükemmellik...Glatt bugüne kadar bildiğiniz düzleştiricilerden çok farklı; çünkü o bir düzeltici.Düzleştirici dalgalandırma losyonundan farklıdır. Hidroksit aktif maddesi içerir..

17,50₺

Got2B Beach Matt Saç Spreyi 200 ml İndirim
14% İndirim
14% İndirim

Got2B Beach Matt Saç Spreyi 200 ml

Got2B Beach Matt Saç Spreyi 200 ml (Doğal ve dağınık dalgalar)Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür. Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar. Çok güçlü tutuculuk. Mikro incelikte film tabakası oluşturu..

19,00₺22,00₺

Got2B Bukle Belirginleştirici Köpük 250 ml İndirim
14% İndirim
14% İndirim

Got2B Bukle Belirginleştirici Köpük 250 ml

Buklelerinizi şekil vererek onları canladırın! got2b Twisted köpük ile saçınızda iki etkiyi bir arada  hissedin - buklelerinizi belirginleştirin ve saçınızda elektiriklenmeyi önleyin. Kontrol altına alınmayan saç stillerinin yerini mükemmel bukl..

19,00₺22,00₺

Got2b Chaotic Şekillendirici Krem 100 ml İndirim
14% İndirim
14% İndirim

Got2b Chaotic Şekillendirici Krem 100 ml

Got2b Chaotic Saç Şekillendirici Krem 100 ml Şekillendirici krem saçına dilediğin şekil için ihtiyacın olan yaratıcı güç! Kaldır, kıvır, tut ve şekil ver; kendi harika stilini güçlü ama esnek tutuşla yarat. Uygulama Elineze bir parça ürün alın ve..

19,00₺22,00₺

Got2b Glued Blasting Freeze Saç Sprey 300ml İndirim
17% İndirim
17% İndirim

Got2b Glued Blasting Freeze Saç Sprey 300ml

Got2b Glued Blasting Freeze Sprey 300 ml Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür. Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar. Çok güçlü tutuculuk. Mikro incelikte film tabakası oluşturucular. Kalıntı bırak..

19,00₺23,00₺

Got2b Smooth & Chic Anti-Frizz Saç Losyonu 200 ml İndirim
17% İndirim
17% İndirim

Got2b Smooth & Chic Anti-Frizz Saç Losyonu 200 ml

Schwarzkopf Got2b Smooth & Chic Anti-Frizz Losyon 200 mlKabarmaya ve Elektriklenmeye KarşıÖzellikler:Saçı şekillendirir, pürüzsüzleştirir, elektriklenme ve kabarmayı kontrol altına alarak saça hafif bir yumuşaklık ve parlaklık katar.Formülündeki ..

19,00₺23,00₺

Jaja Saç Gürleştirici 2.0 Siyah Topik Toz 50 gr

Jaja Saç Gürleştirici 2.0 Siyah Topik Toz 50 grSeyrek ve dökülmeye başlayan saçların görüntüsünden kurtulmak için doğal ve güvenilir tek yolSprey ya da krem değildir. Kadın ve Erkek için Kolay Kullanım Saçlarınız Jaja ile gür ve doğal bir görü..

50,00₺

Jaja Saç Gürleştirici 3.0 Koyu Kahve Topik Toz 50 gr

Jaja Saç Gürleştirici3.0 Koyu Kahve Topik Toz 50 grSeyrek ve dökülmeye başlayan saçların görüntüsünden kurtulmak için doğal ve güvenilir tek yolSprey ya da krem değildir. Kadın ve Erkek için Kolay Kullanım Saçlarınız Jaja ile gür ve doğal..

50,00₺

Morfose Gazsız Saç Spreyi Ultura Strong 400 ml

Morfose Gassız Saç Spreyi Ultura Strong 400 mlŞekillendirilmiş saçların sabitlenmesinde yardımcıdır.Saçlarınıza hacim kazandırır.Gazsız yapısı sayesinde nefes darlığı ve astım problemleri olan kişiler için idealdir.Multivitamin kompleksi sayesinde sa..

10,00₺

Morfose Saç Spreyi Normal Strong 350 ml

Ürün ÖzelliğiŞekillendirilmiş saçların sabitlenmesinde yardımcıdır.Saçlarınıza hacim kazandırır.Gazsız yapısı sayesinde nefes darlığı ve astım problemleri olan kişiler için idealdir.Multivitamin kompleksi sayesinde saçlarınızı yıpranmalara karşı koru..

9,00₺

Neva Styling Köpüklü Permanant Fiksatörü

Nevaform kullanıma hazır köpüklü permanant fiksatörü, özel formülüyle saç kıvırma işlemlerinde fiksasyonu sağlar. Saçları hızlı bir şekilde sabitleştirerek uzun süreli kalıcılık gerçekleştirir...

14,00₺

Osis Mess Up Mat Gum 100 ml

Osis Mess Up Mat Gum Yeni Ambalaj 100 ml Yararları Mat Gum, mat sonlandırma sağlayan şekillendirici hamurdur. Saçınıza dağınık şekiller vermek için idealdir. Hareketli ve dalgalı değişimler yapabilmenize olanak verir. Verilen şekli uzu..

27,50₺

Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Sprey 500 ml İndirim
7% İndirim
7% İndirim

Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Sprey 500 ml

Silhouette Orta Tutucu Sprey 500 ml Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür. Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar. Çok güçlü tutuculuk. Mikro incelikte film tabakası oluşturucular. Kalıntı bırakmaz. ..

25,95₺28,00₺

Selective Protek Mavi Fön Suyu 450 ml

Selective  Protek mavi su  Fön Suyu Due Phasette   450ml.Selective Pro-tek Saç Bakım Spreyi (diğer adı mavi su)Ürün Hakkında :    Anında tesir eden durulanmayan spreydir. Kütikülün ve saçın hızlı bakımını yapan bir ..

24,00₺

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)