Saç Açıcılar

Akos Oryal Renk Açıcı Beyaz 500 gr İndirim
33% İndirim
33% İndirim

Akos Oryal Renk Açıcı Beyaz 500 gr

Naturel ve boyalı saçlarda her tondaki açma işlemlerinde iyi sonuç veren bir üründür.Saçlarda kırılma ve yıpranmaya sebep olmaz...

30,00₺45,00₺

Akos Oryal Renk Açıcı Mavi 500 gr

Naturel ve boyalı saçlarda her tondaki açma işlemlerinde iyi sonuç veren bir üründür.Saçlarda kırılma ve yıpranmaya sebep olmaz...

45,00₺

Arcade Bitkisel Formüllü Saç Açıcı 1000 ml

Ürün ÖzelliğiArcade Bitkisel Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında yardımcıdır.Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma yapmaz.Yumuşak krem kıvamını korur.Profesyonel kull..

27,50₺

Borthe Oryal Toz Saç Açıcı Beyaz 1000 ml

Borthe Oryal Toz Saç Açıcı Beyazi 1000ml Borthe Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma yapmaz. Yumuşak krem..

30,00₺

Borthe Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 1000 ml

Borthe Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 1000ml Borthe Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma yapmaz. Yumuşak krem k..

30,00₺

Daimon Toz Saç Açıcı Oriel 1500 gr

Kullanım Talimatları :Metal olmayan bir kap içine toz saç açıcı koyup oksidan krem ile homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırınız.Bekleme süresi 15-50 dakika arasıdır. Isıl işlem saçı açma süresini hızlandırabilir.Açma işlemi biten saç bo..

43,00₺

Element Oryal Saç Açıcı 500 gr

Element Oryel Saç Açıcı 500 grTüm işlemlerinde, her saç kalitesinde güvenle kullanabileceğiz mavi tozsuz açıcıdır.Etki, süresi boyunca yumuşak kalır ve akma yapmaz.Uygulama sırasında toz oluşmaz.Bölgesel açmalarda, röfle-meç uygulamalarında, genel aç..

23,00₺

Exicolor Mavi Renk Açıcı Kompakt Pudra 500 g

Exicolor Mavi Renk Açıcı Kompakt Pudra 500 g Exicolor Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma yapmaz. Yumuşak kre..

40,00₺

Exiplex Salon Uygulama Kiti

Exiplex Salon Uygulama Kiti (3*700 ml. )Exiplex Salon Uygulama Kiti, en yıpranmış saçlarda bile saç bağlarını onararak istediğiniz açık tonlara ulaşmanızı sağlar. Kimyasal işlemler esnasında saçlarınızın yıpranmasını engeller. Saçın dış yüzeyini mühü..

699,00₺

Fix Nano Fiberplex Saç Koruma ve Onarma

Güvenli saç açma sistemi Tüm saç açıcıların için uygundur saç açıcıların saç kremlerinin ve şampuanların içerisine %10 İlave edilir..

125,00₺

Fix Nano Saçtan Boya Silici

Fix Nano Keratin Saçtan Boya Silici Amonyaksız 2*220 ml Fix nano keratinin Türkiyede İlk olarak Piyasaya sunduğu bü ürün ile Boyalı saçların renklerini silmesiyle beraber aynı zamanda saçların 4 tona kadar renk açma özelliği bulunmaktadır ürünü ..

125,00₺

Golden Hair Toz Açıcı Oryal Mavi 500 gr

Saçlarda orta ve güçlü açma,röfle,balyaj,kontrast açık koyu etkiler yaratmak için idealdir.  Uçuşmayan toz açıcı tüm profesyonel açma teknikleri için özel olarak formüle edilmiştir. Saçın her bölgesinde orantılı açma etkisi ile güvenilir sonuçla..

25,00₺

İvola Saç Açıcı Beyaz 500 Gr

Ürün Özellikleri Kuaför Salonlarında yoğun olarak kullanılan İvola Saç Açıcı Her tonda rengi çok kısa sürede açar. Dikkat: Yıpranmış Saçların renk açma işleminde saçı sık sık kontrol ediniz. Kapalı olarak rutubetten ve güneş ışığından koruyun..

32,00₺

İvola Saç Açıcı Mavi 500 Gr

Ürün Özellikleri Kuaför Salonlarında yoğun olarak kullanılan İvola Saç Açıcı Her tonda rengi çok kısa sürede açar. Dikkat: Yıpranmış Saçların renk açma işleminde saçı sık sık kontrol ediniz. Kapalı olarak rutubetten ve güneş ışığından koruyun..

32,00₺

Lilafix Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 2000 ml

Lilafix Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 2000 mlLlafix Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma yapmaz. Yumuşak krem kıvam..

38,00₺

Loreal Blond Studio Multi Techniques-8 Toz Açıcı 500 gr

Ürün Özelliği8 tona kadar açma özelliğine sah,ip güçlü bir açıcıdır.Çoklu tekniklerde kullanmak için idealdir.Yüksek nötralizasyon gücü sayesinde istenmeyen yansımalara izin vermez.Formülü, pro-keratin ile zenginleştirilmiştir.Koku seviyesi minimuma ..

145,00₺

Loreal Blond Studio Platinium Plus Hamur Açıcı 500 ml

Ürün Özelliği7 tona kadar açma gücüne sahiptir.Nutri Seried ve Balmumu teknolojisi ile geliştirilmiştir.Kremsi dokusu sayesinde kolay hazırlanır ve uygulanır.Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için sadece uzman kişilerce uygulanması..

150,00₺

Loreal Efassor Boya Silici 28 gr

Loreal Efassor Boya SiliciUygulaması kolay, çok amaçlı kullanıma sahip, boyalı saçlar için etkili boya temizleyicidir. Silme ve temizleme işleminde kullanılır. Loreal Efassor boya siliciyi metal olmayan bir kap içinde karıştırın. Profesyonel kullanım..

14,00₺

Morfose Kızıl Oryal Açıcı Toz 500 gr

Morfose Kızıl Oryel Açıcı 500 gr Saçı 7 tona kadar açma özelliği sayesinde, istediğiniz tona kadar kolayca açma işlemini yapabilirsiniz.Ürün ÖzelliğiMorfose Bitkisel Beyaz Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında ya..

24,00₺

Morfose Oryal Toz Saç Açıcı Beyaz 1000 ml

Morfose Toz Saç Açıcı 1000 ml  Morfose Toz Saç Açıcı Özellikleri: Morfose Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topak..

30,00₺

Morfose Oryal Toz Saç Açıcı Beyaz 500 ml

Morfose Toz Saç Açıcı 500 ml  Morfose Toz Saç Açıcı Özellikleri: Morfose Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topakl..

24,00₺

Morfose Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 1000 ml

BU ÜRÜNÜMÜZDE BÜYÜK BİR TANITIM KAMPANYAMIZ VARDIR.  SİTE FİYATI 23 TÜRK LİRASIDIR.KARGO DAHİL BİRİM FİYATALARI AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMAKTADIR. ADETBİRİM FİYATIKARGO FİYATITOPLAM ÖDENENSİZE BİRİM MALİYETİ 123 TL8(1x23)+8=3131 TL 223 TL8(2x23)+..

30,00₺

Morfose Oryal Toz Saç Açıcı Mavi 500 ml

Morfose Toz Saç Açıcı 500 ml Morfose Toz Saç Açıcı Özellikleri: Morfose Toz saç renk açıcı, doğal veya boyalı saçların her tondaki renk açmalarında istenilen sonucu verir. Meç ve röfle gibi paket çalışmalarında köpürme, akma ve kuruyarak topaklaşma y..

24,00₺

Organic Oryal Toz Açıcı 500 gr

Mikrogranül TozBuğday Proteini KatkılıKatyonik Bakım KatkılıHoş KokuluMaviSadece Profesyoneller İçin UYARILAR Her zaman kullanım talimatlarına dikkat ediniz. Tozu solumayınız ve tozun gözle temasından kaçınınız. Gözle temas durumunda hemen ..

38,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)