Saç Bakım Yağları


Barcelino Doğal Bitkisel Saç Bakım Yağı 150 ml

Barcelino Saç Bakım Yağı; %100 doğal bitkisel yağların birleşmesinden meydana gelmiş, naturel bir saç bakım ürünüdür.İçeriğindeki bitki özleri sayesinde sorunlu olsun yada olmasın tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup,saç kalit..

8,50₺

Marrakesh Oil Argan Yağı 60 ml

Marrakesh Oil Argan Yağı 60mlYararlarıKenevir ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.Normalden kalın telliye kadar kuru ve mat görünümlü saçlar için idealdir.Doğal, boyalı, röfleli veya açma işlemi uy..

85,00₺

Marrakesh Oil Kahm Düzleştirici Argan Yağı 60 ml

YararlarıKeratin ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.Gün boyu düzlük etkisi sağlarken pürüzsüz bir doku oluşturur.Keratin içeriği sayesinde günlük Brezilya fönü etkisi yaratır.Dalgalı, kıvırcık ve ..

85,00₺

Marrakesh Oil Light Dreamsicle İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 60 ml

YararlarıKenevir ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.Orijinal Marrakesh Argan yağından farklı olarak mandalina ve kırmızı erik kokuları ile donatılmıştır.İnce telli, kuru ve mat görünümlü saçlar iç..

85,00₺

Morfose Bitkisel Argan Yağı 100 ml

Morfose Bitkisel Argan Yağı 100 mlNemlendirici & Kondisyoner Etki Pürüzsüz, parlak, asil, sağlıklı saçlar. Morfose Argan Oil Tüm saç tipleri için uygundur. - Alkol içermez - Anında emilerek saçlara nem ve parlaklık kazandırır - Saç ucu kırık..

24,00₺

Morfose Luxury Hair Care Argan Yağı 100 ml

Ürün Özellikleri Pürüzsüz, parlak, asil, sağlıklı saçlar. Morfose Argan Oil Tüm saç tipleri için uygundur. Alkol içermez. Anında emilerek saçlara nem ve parlaklık kazandırır Saç ucu kırıklarını engeller, kondisyoner etkiye sahiptir, neme..

24,00₺

Morfose Smart Keratin Complex Keratin Yağı 100 ml

Morfose Smart Keratin Complex Keratin Yağı 100 ML Keratin Saç bakım yağı donuk,kuru ve zarar görmüş saçlar için formüle edilmiştir.Isı ve çevresel etkilerden dolayı zarar görmüş saçınızı yeniden yapılandır.Ağırlaştırmayan bir yapısı vardır. Uyg..

19,00₺

Nashi Argan Yağı 100ml Nashi Argan Yağı 100ml İndirim
9% İndirim
9% İndirim

Nashi Argan Yağı 100ml

ÖZELLİKLERNashi Argan Yağı 100mlMat,cansız saçlara ışıltı ve güç verir.Anında uzun süreli bir yumuşaklık sağlar.Kolay kullanım sağlar ve saçlardaki düğümlenmelere engel olur.İnce telli saçlara hacim kazandırır.UV ışınlarına karşı,tüm saç tiplerini ko..

75,00₺82,50₺

Roon Argan Yağı 50 ml

Parlaklık – Bakım - Koruma Argan yağı Fas’ta yetişen argan meyvesinin tohumlarından elde edilir. Roon Argan yağı özel formulü ile kolayca emilir. Ürünün içerisinde bulunan argan yağı ve silikonlar saçı besler, nemlendirir. ..

25,00₺

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)