Saç Bakım Serumları

Arcade Saç Bakım Serumu 100 ml

Saç Bakım Serumu 100 MLYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözümsağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Keratin ve Argan Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüsüzleştirerek muhteşem bir parlaklık verir.Durulamayınız.&nb..

22,00₺

Borthe Gold Elixir Argan Saç Serumu

Borthe Gold Elixir Argan Saç SerumuYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Argan Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüzsüzleştirerek m..

17,50₺

Borthe Keratin Saç Serumu

&Borthe Keratin Saç SerumuYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Keratin Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüzsüzleştirerek muht..

17,50₺

Borthe Profesyonel Besleyici Saç Bakım Serumu

Borthe Profesyonel Besleyici Saç Bakım Serumu, Kuru ve yıpranmış boyalı ve permalı saçlar için özel besleyici bakım serumudur. Bileşimindeki keratin ve bitkisel ekstraktlar ve özel besleyiciler saç telinde ince bir tabaka oluşturur ve saça ihtiyaç du..

325,00₺

Colmar L-Arganine Saç Serumu 120ml

            Colmar L-Arganine Saç Serumu 120mlYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Keratin Yağı içeriğiyle ilk kull..

17,50₺

Fix Nano Jet Serum 100 ml

Fix Nano Jet Serum 100 ml İleri Nano Keratinden İleri Bakım Teknolojisi. Yıkanmış ve ıslak saça püskürtün. Saçınıza uçlarını da gelecek şekilde yayın ve ürünün saç tarafından emilmesi için saça masaj yapın. Daha sonra saça istenilen şekli verin...

45,00₺

Loreal Curl Contour Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici

Curl Contour Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Şampuan 500mlBukleleri belirginleştiren ve parlaklık veren şampuan.Yumuşak ve hafif dokusu ile hoş köpüksü bir yapı sunar.ÖZELLİKLER Yumuşaklık, kolay taranma ve parlaklık sağlar.Canlı ve ..

55,00₺

Loreal Serie Expert Absolut Repair Powerdose Repair Lipidium 30x10 ml

Loreal Serie Expert Power Repair LipidiumAbsolut Repair Powerdose, aşırı yıpranmış saçlar için tek dozda yoğun onarıcı bakım kürü. Yeniden yapılanmış, parlak ve yumuşak saçlar için derinlemesine yapılandırıcı bakım yapar. Çimento yapıtaşları ile güç ..

325,00₺

Loreal Serie Expert Power Kera-Recharge Güçlendirici Serum

Loreal Serie Expert Power Kera-Recharge Güçlendirici Keratin Dolgu Bakımı 30x10 mlPaket İçerisinde 30 Adet 10 ml Serum bulunmaktadır. Loreal Serie Expert Power Kera-Recharge Keratin Bakımı Yıpranmış ve zayıflamış saçlar için saçın temel yapı taş..

300,00₺

Marrakesh X Bakım Sütü 118 ml

Marrakesh X Original Durulanmayan Bakım Sütü 118 ml ÖzelliklerSaçı derinlemesine nemlendirerek  yumuşatır.Saçları güçlendirerek saç uçlarındaki  kırılmaları giderir. İşlem görmüş mat saçlara  parlaklık verir.Isı ile şekillend..

57,50₺

Morfose Keratin Özlü Saç Serumu Siyah 75 ml

Morfose Keratin Özlü Saç Serumu Siyah 75 MLMorfose Keratinli Saç Serumu ile daha ipeksi ve parlak saçlar elde edilir.İçeriğindeki keratin sayesinde saçlarınızı güçlendirir. Elektiriklenme, kabarma ve çatallanmaya maruz kalmış saçlarınızın; ..

15,00₺

Morfose Keratin Özlü Saç Serumu Turuncu 75 ml

Morfose Keratin Özlü Saç Serumu Turuncu 75 MLMorfose Keratinli Saç Serumu ile daha ipeksi ve parlak saçlar elde edilir.İçeriğindeki keratin sayesinde saçlarınızı güçlendirir. Elektiriklenme, kabarma ve çatallanmaya maruz kalmış saçlarınızın..

15,00₺

Morfose Saç Dökülmesine Karşı Serumu

Morfose Saç Dökülmesine Karşı SerumuMorfose saç dökülmesine karsı serum,saç dökülmesi olanlara ve daha güclü saçlara kavusmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir.Morfose serum zayıf saç köklerini güclendirerek dökülmelerini önler.dökülmeyi..

28,00₺

Nika Beauty Excellence Saç Bakım Serumu

Nika Beauty Excellence Profesyonel Besleyici Saç Bakım Serumu..

501,50₺

Ossion Saç Bakım Serumu 100 ml

Özellikleriİpeksi, parlak ve bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlar. Kronik ve kontrolü zor bukle ve kıvrımları yumuşatarak daha ipeksi bir görünüm kazandırır. Bukle ve kıvrımları anında yatıştırır ve düzleştirir. Saçları zararlı dış etkenlerden korur.Ku..

10,00₺

Passionate Argan Saç Serumu 100 ml

İmaj Passionate Argan Saç Serumu 100 ml İmaj Passionate Profesyonel Saç Serumu Argan Yağlı 100 ml Sağlıklı ve parlak saçlar için. Omega 9, Omega 6 ve E Vitamini barındıran mucizevi içerikli argan yağı ile saça bakım yapmanın yanı sıra kırıkları..

11,00₺

Passionate Keratin Saç Serumu 100 ml

İmaj Passionate Keratinli Saç Serumu 100 ml. Bitkisel keratin ile saçlarınıza parlaklık sağlar. Nemini korur. Saça bakım yapmanın yanı sıra kırıkların azalmasına yardımcı olur.Saçı ağırlaştırmaz. Kullanım Şekli Avucunuza küçük bir miktar alarak ne..

11,00₺

True Keratin Özlü Saç Serumu 125 ml

True Keratin Özlü Saç Serumu ile daha ipeksi ve parlak saçlar elde edilir. İçeriğindeki keratin sayesinde saçlarınızı güçlendirir. Elektiriklenme, kabarma ve çatallanmaya maruz kalmış saçlarınızın; sağlıklı ve yumuşak hale gelmesini sağlar. Güçlendi..

12,50₺

Velness Care Doping Boya Serumu 12 Adet

Velness Care Doping Boya Serumu 20ml * 12 AdetYüksek dozlu saç bakim solüsyonu saç boyama ve açma işlemlerinde kullanılan ürünlerdeki kimyasal maddelerin saça ve saç derisine vereceği zararları en aza indirebilmek için üretilen eşsiz bir üründür. Ayr..

120,00₺

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)