Saç Bakım Şampuanları

Arcade Saç Bakım Şampuanı 1000 ml

Arcade  Saç Bakım Şampuanı 1000 MLSaçlarınızı nazikçe temizler.Keratinle dolgunlaştırır, her saç telini içten dışa yeniden yapılandırır.İçerisindeki bileşenler sayesinde bakımlı ve ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlar. ..

60,00₺

Arcade Saç Bakım Şampuanı 500 ml

Arcade  Saç Bakım Şampuanı 500 MLSaçlarınızı nazikçe temizler.Keratinle dolgunlaştırır, her saç telini içten dışa yeniden yapılandırır.İçerisindeki bileşenler sayesinde bakımlı ve ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlar. ..

32,00₺

Biomen Professional Kafeinli Şampuan 1000 ml

Biomen Professional Kafeinli Şampuan 1000 mlSaç ve saç derisi problemlerine çözüm sunan BIOMEN Trikoloji Laboratuvarları, saç dökülmesine karşı etkili %100 doğal enerji elementleri ve kepeğe karşı etkili elma sirkesi ile formüle edilmiş BIOMEN Profes..

13,00₺

Borthe Silver Şampuan 500 ml

ÖzelliklerYeniden yapılandırıcı özelliği ile saçlarınızı yeniler.İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur.Özel formülü ile saçların yeniden kuvvetlenmesini destekler.Özel bakım isteyen saç tipleri için uygundur.Kimyasal işle..

27,50₺

Bosley Silver Şampuan 300 ml İndirim
19% İndirim
19% İndirim

Bosley Silver Şampuan 300 ml

ÖzelliklerYeniden yapılandırıcı özelliği ile saçlarınızı yeniler.İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur.Özel formülü ile saçların yeniden kuvvetlenmesini destekler.Özel bakım isteyen saç tipleri için uygundur.Kimyasal işle..

32,50₺40,00₺

Got2b Rockin'it Kuru Şampuan 200 ml İndirim
14% İndirim
14% İndirim

Got2b Rockin'it Kuru Şampuan 200 ml

Schwarzkopf Got2b Rockin'it Kuru Şampuan 200mlÖzellikler:Saçınızı yıkamaya gerek duymadan bir gün daha sitilini koruyabilir ve etrafını büyüleyebilirsin. Kullanım:    Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.20 cm uzaklıktan saçınıza doğru ..

19,00₺22,00₺

Gummy Nemlendirici Saç Maskesi 300 ml

Gummy Nemlendirici Saç Maskesi 300 mlGummy Saç Maskesi Akdenizin mucizesi Zeytin yağı içeren formülü sayesinde saçlarınıza zeytinyağının doğallığını getirir. Saçlarınızı besler ve canlandırır. Dış etkenlere karşı korur. Aynı zamanda parlak ve yumuş..

65,00₺

Gummy Nötralizasyon Şampuanı 375 ml

Gummy Nötralizasyon Şampuanı 375 mlSaçı Relaxer kalıntılarından arındırırken tekrar doğal pH seviyesine getirir. Zeytinyağı ve B3, B5 ve E vitaminleri ile güçlendirilmiş formülü ile  mineral seviyesini güçlendirir ve saçtaki kurumayı minimize ed..

22,00₺

Loreal Delicate Color Renk Koruma Şampuanı 500 ml

Loreal Delicate Color Renk Koruma Şampuanı 500 ml Saç rengi uzun süre korunur. Saç rengini sabitleyici sülfatsız şampuandır. Saçtaki kalıntıları hafifçe temizler, boyalı saçları korur. Saçlar hafifler ve kolayca taranır. Saç teli yumuşak ve parlak..

55,00₺

Loreal İnoa Post Boya Sonrası Bakım Şampuanı 1500 ml

Loreal İnoa Post ŞampuanBoyanan saçların güzelliği için tortuları yok eder. İnoa ile boyamadan sonra İnoa Post şampuan kullanılması önerilir. Inoa Post Şampuan ODS teknolojisi ile (yağ iletim sistemi) saçın doğal koruyucu tabakasının yıpranmamasına v..

95,00₺

Loreal Instant Clear Pure Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Şampuan 500 ml

Loreal Instant Clear Pure Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Şampuan 500 ml Yararları Saç derisinde oluşan ve saç yüzeyine yayılan kepeği, etkin biçimde temizler. Yağlı saçlardaki aşırı sebum üretimini dengeleyerek saç derisindeki kaşıntı ve tahriş..

55,00₺

Loreal Intense Repair Kuru Saç Şampuanı 500 ml

Loreal Intense Repair Kuru Saç Şampuanı 500 ml Yararları Intense Repair Serisi; kuru ve nemini kaybetmiş saçları derinlemesine nemlendirir. Besleyici formülüyle kuru saçları nemlendirerek günlük temizlik ve bakımın sağlar. Saçlara yumuşaklık k..

55,00₺

Loreal Liss Unlimited Asi Saçları Yatıştırıcı Şampuan 500 ml

Loreal Liss Unlimited Asi Saçları Yatıştırıcı Şampuan 500 ml Yararları Yeni Liss Unlimited Serisi; asi ve kontrol edilmesi güç saçlar için hazırlanmıştır. Saçları yatıştırarak daha düz bir görünüme kavuşmasını sağlar.İstenmeyen elektriklenme ve ka..

55,00₺

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Şampuan 500 ml

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Şampuan 500 ml Yararları Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Seri; röfleleri hedef alarak bakım yapar ve onarır. Röfleleri koruyarak günlük temizlik ve bakımını yapar. Saçı ağırlaştırmadan saçta..

55,00₺

Loreal Paris Absolut Repair Şampuan Yıpranmış Saçlara Özel 500 ml

Loreal Absolut Repair Şampuan Yıpranmış Saçlara Özel 500 ml Saç rengini Üst düzeyde korur. Işığa karşı doğal bir koruyucudur. Oksitlenme sürecini yavaşlatır ve serbest radikallerin oluşumunu engeller. Saçların mor ötesi ışınlardan yapısa..

55,00₺

Loreal Pro Keratin Refill Yıpranmış Zayıf Saçlar İçin Onarıcı Güçlendirici Şampuan 500 ml İndirim
13% İndirim
13% İndirim

Loreal Pro Keratin Refill Yıpranmış Zayıf Saçlar İçin Onarıcı Güçlendirici Şampuan 500 ml

ÖZELLİKLER Yıpranmış ve kırılgan saçlar için onarıcı, güçlendirici şampuan.Saçların kaybettiği gücü geri kazandırır ve yapısını güçlendirir, saç telleri sağlamlaşır.Bir koruma kalkanı saç telini sarar ve her geçen gün saçı dış etkenlerden korur...

50,00₺57,50₺

Loreal Pure Resource Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan 500 ml

Loreal Pure Resource Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan 500 mlYağlı saç derisini temizleyici ve arındırıcı şampuan ÖZELLİKLER Saç derisindeki sebum fazlalığını temizler. Saçı sudaki kireçten arındırır. Saç derisini ideal ve doğal dengesine ka..

55,00₺

Loreal Sensi Balance Hassas Saç Derisi Şampuanı 500 ml

Loreal Sensi Balance Hassas Saç Derisi Şampuanı 500 ml Yararları Hassas saç derisi için özel olarak geliştirilen nazik temizleme ajanları içeren bakım şampuanı. Saç derisindeki kaşıntıyı azaltarak ferah bir his verir. Saç derisinin ihtiyacı ..

50,00₺

Loreal Serie Expert Density Advanced Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan 500 ml

Loreal Density Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan İncelmiş ve dökülme sorunu yaşayan saçlara güç ve yoğunluk kazandırır. Güçlü ve dayanıklı bir saç derisine saç teli iyice yerleşir. Kökleri uyarır. Saç dökülmesini önler. Loreal Aminexil Adva..

55,00₺

Loreal Serie Expert Silver Şampuan 500 ml İndirim
9% İndirim
9% İndirim

Loreal Serie Expert Silver Şampuan 500 ml

YararlarıGri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülüyle saçlardaki istenmeyen sarı yansımayı engeller.Zamanla ve güneşin etkisiyle saçta oluşan renk solmalarının ve değişimlerinin önüne geçerek her zaman canlı ve parlak saçlar oluşturu..

50,00₺55,00₺

Loreal Solar Sublime Güneş Sonrası Koruma Şampuanı 500 ml

Loreal Solar Sublime Güneş Sonrası Koruma Şampuanı 500 ml Yararları Loreal Solar Sublime Serisi, güneşin yıpratıcı etkilerine karşı saçı onarıcı ürünler sunar. Güneş banyosu sonrası saçta oluşan yıpranmalara karşı saçı onarır ve koruma altına alır..

50,00₺

Loreal Vitamino Color A.OX Parlaklık Veren Renk Koruma Şampuanı 500 ml

Ürün Özelliği Vitamino Colors'ın yenilenen serisi, maksimum renk koruması için özel olarak tasarlanmıştır. Saçı nazikçe arındırır ve günlük bakımını gerçekleştirir. Boyalı saçlarda rengi saça hapseder. Ekstra parlak ve canlı saçlar oluşturur. Bo..

50,00₺

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Şampuan 355 ml

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Şampuan 355 ml YararlarıKenevir ve argan özleriyle geliştirilen formülü, saçları nazikçe temizler.İlk kullanımdan itibaren ışıltılı ve canlı saçlar oluşturur.Doğal içeriği, hassas saç derisi için uygundur.Saçları ..

57,50₺

Marrakesh Original Color Care Renk Koruyucu Şampuan 355 ml

YararlarıMucizevi argan yağı ile geliştirilmiş içeriğe sahiptir.Boyalı saçlar için özel olarak geliştirilmiştir.Tüm tonlarda boyalı saçlar için renk koruması sağlar.Rengin daha  uzun süre canlı ve parlak bir şekilde saçta kalmasına yardımcı olur..

75,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)