Saç Bakım Maskeleri


Arcade Saç Bakım Maskesi 500 ml

Arcade Saç Bakım Maskesi 500 MLGüçlendirici bileşimi ile saç telini içten dışa onarır;güç ve hacim verir.Canlılığına kavuşan saçlar artık daha sağlam,parlak ve sağlıklı görünür. Eşsiz parfümü ile saça kalıcı koku sağlar. Durulayanız. ..

32,00₺

Colmar Saç Keratin Maskesi 500 ml İndirim
20% İndirim
20% İndirim

Colmar Saç Keratin Maskesi 500 ml

Kullanım Amacı:İçerdiği Amino asit, vitamin ve saç dokusunu oluşturan protein(keratin) sayesinde, saç tellerine kökten uca bakım yapar. Boya ve peroksit kullanımının yol açtığı yıpranmanın giderilmesine yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı ve parlak gö..

16,00₺20,00₺

Gummy Nemlendirici Saç Maskesi 300 ml

Gummy Nemlendirici Saç Maskesi 300 mlGummy Saç Maskesi Akdenizin mucizesi Zeytin yağı içeren formülü sayesinde saçlarınıza zeytinyağının doğallığını getirir. Saçlarınızı besler ve canlandırır. Dış etkenlere karşı korur. Aynı zamanda parlak ve yumuş..

18,00₺

Hot Shape Saç Maskesi 1000 ml

Kullanım Amacı:İçerdiği Amino asit, vitamin ve saç dokusunu oluşturan protein sayesinde, saç tellerine kökten uca bakım yapar. Boya ve peroksit kullanımının yol açtığı yıpranmanın giderilmesine yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı,yumuşak ve parlak gör..

75,00₺

Loreal Absolut Repair Lipidium Yapılandırıcı Maske 500 ml

Loreal Absolut Repair Lipidium Yapılandırıcı Maske 500 ml Yararları Absolut Repair Lipidium Serisi, yoğunlaştırılmış ve daha etkili içeriklerle geliştirilmiştir. Aşırı yıpranmış saçları yeniden yapılandırmak için geliştirilmiştir. Saçın iç yapısı..

79,00₺

Loreal Liss Ultime Düzleştirici Maske 500 ml

Loreal Liss Ultime Düzleştirici Maske 500 ml Yararları Loreal Liss Ultime Düzleştirici Seri; asi saçları yatıştırarak pürüzsüz ve kontrol edilebilir olmasını sağlar. Saç tellerini besleyerek kontrol edilebilir ve sakin olmasını sağlar. Saçı ..

79,00₺

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Maske 500 ml

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Maske 500 ml Yararları Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Seri; röfleleri hedef alarak bakım yapar ve onarır. Saçı ağırlaştırmadan saçtaki lipide oranını düzenler. Saç ışıl ışıl ve hafif bir do..

79,00₺

Loreal Pro-Keratin Refill Keratin Dolgu Maskesi 500 ml

Loreal Pro-Keratin Refill Keratin Dolgu Maskesi 500 ml Yararları Pro-Keratin Refill Serisi; yıpranmış ve zayıflamış saçlar için yoğun keratin bakımı yapar. Saçın zamanla yitirdiği keratin oranını düzenleyerek daha sağlıklı olmasına yardımcı o..

79,00₺

Loreal Volumceutic Yerçekimine Karşı Etkili Hacim Maskesi 500 ml

Loreal Volumceutic Yerçekimine Karşı Etkili Hacim Maskesi 500 ml Yararları Loreal Volumetry Serisi, yerçekimine meydan okuyan saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Saçın iç yapısına etki ederek ince telli, güçsüz ve sönük saçlara uzun sü..

79,00₺

Morfose Milkshake Therapy Saç Bakım Maskesi 500 ml

Morfose Milkshake Therapy Saç Bakım Maskesi 500 mlMorfose Milk Hair Mask Süt Maskesi saçınızı eski canlılığına kavuşturan e yopun bakım sunan benzersi bir üründür. Sür Proteini; Hasarlı saçtaki zarar görmüş keratine tutunarak çarpıcı bir şekilde saçı..

25,00₺

Nashi Argan Deep Infusion Yoğun Saç Maskesi 150ml İndirim
7% İndirim
7% İndirim

Nashi Argan Deep Infusion Yoğun Saç Maskesi 150ml

ÖZELLİKLERNashi Argan Deep Infusion Yoğun Saç Maskesi 150mlBu maskenin inanılmaz özellikleri sayesinde uygulama sonrasında saçlarınız yeniden doğacak.Yıpranmış saçlar için idealdir, hızla onarır.Saçlarınız nemlendirir, ipeksi yumuşaklık ve parlaklık ..

65,00₺70,00₺

Nature Süt Proteinli Saç Bakım Maskesi

Kullanım Amacı:İçerdiği  süt proteinleri sayesinde, saç tellerine kökten uca bakım yapar. Boya ve peroksit kullanımının yol açtığı yıpranmanın giderilmesine yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Ayrıca saça elastikiyet..

10,00₺

Nika Fairy Silk Enhancer Moisturizing Nemlendirici Saç Bakım Maskesi

Saç boy ve uçlarına masaj yaparak ıslak saça uygulayın. Nika Moisture Lock Nemlendirici Saç Bakım Şampuanı ile saçı yıkayıp durulayın. Uygulama Tüm saç tipleri için uygundur. Terapi & Disiplinler tedavilerin uygulanmasını t..

56,65₺

Selective Protek Ammino Keratin Maschera Saç Maskesi 300 ml

Selective Ammino Keratin Maschera Saç Maskesi 300 ml.Çok yıpranmış saçlar için canlandırıcı hiper proteinli krem, keratin aminoasitleri ve pro vitamin B5 içerir. Kılcal yapılara canlılık kazandırır ve onları korur. Saçın iç maddesini yeniler.&nb..

29,00₺

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)