Saç Bakım Kremleri

Magicare Düzleştirme Etkili Şekillendirici ve Koruyucu Krem 300 ml

Şekillendirici ve Koruyucu Krem 7X24 Düz ve Hafif Dalgalı Saçlar İçin.Elektriklenmeyi, kabarmayı ve dağınık görünümü önler.Saçların hacmini koruyarak düzleştirir.Saçlara doğal bir hareketlilik kazandırır.Fön çekmeyi kolaylaştırır ve fönün uzun sğre k..

9,00₺ Vergiler Hariç: 7,63₺

Magicare Kabarmayı Önleyici Şekillendirici & Koruyucu Krem 300 ml

Şekillendirici ve Koruyucu Krem 7X24 Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin.Elektriklenmeyi ve kabarmayı önler.Dalga ve bukleleri sertleştirmeden ve yapış yapış olmadan belirginleştirir ve şekil verir.Saçlara doğal bir hareketlilik kazandırır.Bukle ve dalga..

9,00₺ Vergiler Hariç: 7,63₺

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Saç Kremi 355 ml

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Saç Kremi 355ml     YararlarıKenevir ve argan özleriyle geliştirilen formülü, saçlara nazikçe bakım yapar.İlk kullanımdan itibaren yumuşak ve parlak saçlar oluşturur.Yıpranmış ve kuru saçların ihtiy..

52,50₺ Vergiler Hariç: 44,49₺

Marrakesh Kahm Keratinli Doğal Düzleştirici Etkili Saç Kremi 355 ml

Kahm Keratinli Doğal Düzleştirici Etkili Saç KremiSaçlara göz alıcı ışıltı verir, kabarmasını ve elektriklenmesini engeller Saç tellerinin yapısındaki madde olan "keratin" ve onarıcı nemlendirici gücü yüksek "argan yağı özü" içeren özel formülü sayes..

50,00₺ Vergiler Hariç: 42,37₺

Marrakesh Saç Kırıkları Onarıcı Ve Önleyici Bakım Kürü 118 ml

ÖzelliklerSaç uçlarını pürüzsüzleştirir ve onarır.Saçı güçlendirir ve daha sonra saçta oluşabilecek zararları engeller.Saç uçlarını kalınlaştırır.Elektriklenmeyi kontrol altına alır.Saçın dokusunu ve yapısını içeriğindeki Buğday Proteini sayesinde be..

70,00₺ Vergiler Hariç: 59,32₺

Nashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500ml

ÖZELLİKLERNashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500mlArgan yağının içeriğindeki aktif maddelerin nemlendirici kremin ile buluşması...Saçlarınız için özel bir bakım, saçlarınızı parlak, yumuşak ve ipeksi yapar.Saçınızdaki düğümlenmeleri açar.Saçlarınızı ..

95,00₺ Vergiler Hariç: 80,51₺

Nika Fairy Silk Moisture Lock Conditioner 250 ml

Nika Fairy Silk Moisture Lock Conditioner 250 mlAmino Bond Complex ve zengin protein formulü ile her bir saç teline koruma kalkanı oluşturarak saçı dış etkenlere karşı korur. Saça yoğun nem vererek, kabarmasını önler. Saça yumuşak, parlak ve canlı bi..

54,00₺ Vergiler Hariç: 45,76₺

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)