Saç Bakım Kremleri

Fonex Aloeveralı Saç Bakım Kremi 500 ml

Fonex Saç Bakım KremiFonex Saç Bakım Kremi , Saçlarınızı Şampuan ile yıkadıktan sonra saç bakımınızın mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlar. Saçları ağırlaştırmadan yumuşatır ve saçlarınızın kolayca taranmasını sağlarken, zayıflamış ve hassaslaşmış ..

8,00₺

Fonex İpek Proteinli Saç Bakım Kremi 500 ml

Fonex Saç Bakım KremiFonex Saç Bakım Kremi , Saçlarınızı Şampuan ile yıkadıktan sonra saç bakımınızın mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlar. Saçları ağırlaştırmadan yumuşatır ve saçlarınızın kolayca taranmasını sağlarken, zayıflamış ve hassaslaşmış ..

8,00₺

Magicare Düzleştirme Etkili Şekillendirici ve Koruyucu Krem 300 ml

Şekillendirici ve Koruyucu Krem 7X24 Düz ve Hafif Dalgalı Saçlar İçin.Elektriklenmeyi, kabarmayı ve dağınık görünümü önler.Saçların hacmini koruyarak düzleştirir.Saçlara doğal bir hareketlilik kazandırır.Fön çekmeyi kolaylaştırır ve fönün uzun sğre k..

6,50₺

Magicare Kabarmayı Önleyici Şekillendirici & Koruyucu Krem 300 ml

Şekillendirici ve Koruyucu Krem 7X24 Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin.Elektriklenmeyi ve kabarmayı önler.Dalga ve bukleleri sertleştirmeden ve yapış yapış olmadan belirginleştirir ve şekil verir.Saçlara doğal bir hareketlilik kazandırır.Bukle ve dalga..

6,50₺

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Saç Kremi 355 ml

Marrakesh Argan ve Kenevir Özlü Saç Kremi 355ml     YararlarıKenevir ve argan özleriyle geliştirilen formülü, saçlara nazikçe bakım yapar.İlk kullanımdan itibaren yumuşak ve parlak saçlar oluşturur.Yıpranmış ve kuru saçların ihtiy..

57,50₺

Marrakesh Kahm Keratinli Doğal Düzleştirici Etkili Saç Kremi 355 ml

Kahm Keratinli Doğal Düzleştirici Etkili Saç KremiSaçlara göz alıcı ışıltı verir, kabarmasını ve elektriklenmesini engeller Saç tellerinin yapısındaki madde olan "keratin" ve onarıcı nemlendirici gücü yüksek "argan yağı özü" içeren özel formülü sayes..

48,00₺

Marrakesh Saç Kırıkları Onarıcı Ve Önleyici Bakım Kürü 118 ml

ÖzelliklerSaç uçlarını pürüzsüzleştirir ve onarır.Saçı güçlendirir ve daha sonra saçta oluşabilecek zararları engeller.Saç uçlarını kalınlaştırır.Elektriklenmeyi kontrol altına alır.Saçın dokusunu ve yapısını içeriğindeki Buğday Proteini sayesinde be..

72,50₺

Nashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500ml Nashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500ml İndirim
9% İndirim
9% İndirim

Nashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500ml

ÖZELLİKLERNashi Argan Nemlendirici Saç Kremi 500mlArgan yağının içeriğindeki aktif maddelerin nemlendirici kremin ile buluşması...Saçlarınız için özel bir bakım, saçlarınızı parlak, yumuşak ve ipeksi yapar.Saçınızdaki düğümlenmeleri açar.Saçlarınızı ..

80,00₺87,50₺

Nashi Pure Keratin Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Krem 500ml Nashi Pure Keratin Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Krem 500ml İndirim
9% İndirim
9% İndirim

Nashi Pure Keratin Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Krem 500ml

ÖZELLİKLERNashi Pure Keratin Asi ve Kabarık Saçlar İçin Düzleştirici Krem 500mlKalıcı düzleştirme işlemi sonrası keratin yükleyerek besler.Asi, kabarık ve elektriklenen saçları yatıştırır ve düzleştirir.İpeksi, dokunulası yumuşaklık ve parlaklık kaza..

80,00₺87,50₺

Nika Fairy Silk Moisture Lock Conditioner 250 ml

Nika Fairy Silk Moisture Lock Conditioner 250 mlAmino Bond Complex ve zengin protein formulü ile her bir saç teline koruma kalkanı oluşturarak saçı dış etkenlere karşı korur. Saça yoğun nem vererek, kabarmasını önler. Saça yumuşak, parlak ve canlı bi..

53,10₺

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)