Saç Bakım Ürünleri

Bakımlı ve sağlıkla ışıldayan saçlara sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm saç bakım ve onarım ürünleri burada. Saç tipinize uygun ürün çeşitleriyle mükemmel görünümlü saçlara kavuşmanız artık çok kolay. En çok tercih edilen kozmetik ürünleri, aradığınız tüm ünlü Saç Bakım Ürünleri markaları en uygun fiyat seçenekleri ve indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Arcade Keratinli Çift Fazlı Fön Suyu 400 ml

Arcade Keratinli Çift Fazlı Fön Suyu 400 ML Bitkisel Içerikle Zenginleştirilmiş Bu Ürün,Daha Dirençli Bir Bakım Sağlar. Şiseyi Çalkalayarak Fazların Bileşimi Sağlayınız Böylece Bu Muhteşem Içerikten Daha Doğru Yararlanmış Olacaksınız;Yu..

22,00₺

Arcade Saç Bakım Maskesi 500 ml

Arcade Saç Bakım Maskesi 500 MLGüçlendirici bileşimi ile saç telini içten dışa onarır;güç ve hacim verir.Canlılığına kavuşan saçlar artık daha sağlam,parlak ve sağlıklı görünür. Eşsiz parfümü ile saça kalıcı koku sağlar. Durulayanız. ..

32,00₺

Arcade Saç Bakım Şampuanı 1000 ml

Arcade  Saç Bakım Şampuanı 1000 MLSaçlarınızı nazikçe temizler.Keratinle dolgunlaştırır, her saç telini içten dışa yeniden yapılandırır.İçerisindeki bileşenler sayesinde bakımlı ve ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlar. ..

60,00₺

Arcade Saç Bakım Şampuanı 500 ml

Arcade  Saç Bakım Şampuanı 500 MLSaçlarınızı nazikçe temizler.Keratinle dolgunlaştırır, her saç telini içten dışa yeniden yapılandırır.İçerisindeki bileşenler sayesinde bakımlı ve ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlar. ..

32,00₺

Arcade Saç Bakım Serumu 100 ml

Saç Bakım Serumu 100 MLYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözümsağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Keratin ve Argan Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüsüzleştirerek muhteşem bir parlaklık verir.Durulamayınız.&nb..

22,00₺

Barcelino Doğal Bitkisel Saç Bakım Yağı 150 ml

Barcelino Saç Bakım Yağı; %100 doğal bitkisel yağların birleşmesinden meydana gelmiş, naturel bir saç bakım ürünüdür.İçeriğindeki bitki özleri sayesinde sorunlu olsun yada olmasın tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup,saç kalit..

8,50₺

Bioblas Color İntense Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1000 ml

Bioblas Color Intense Saç Dökülmesine Karşı Şampuan - Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin 1000 ml.Kuru, Cansız ve Boyalı Saçlara ÖzelÇok sık fön kullanmak, saç boyası, perma gibi kimyasal işlemler saç kökünü ve saç derisini olumsuz yönde etkiler. Kuru, Can..

16,00₺

Bioblas Phytokeratin Therapy Şampuan 1000 ml

Bioblas Phytokeratin Therapy Saç Dökülmesine Karşı Şampuan İçerdiği bitkisel keratin ile hasar gören kütiküla pulları arasında depolanarak, saça kökten uca bitkisel keratin yüklemesi yapar ve saçı derinlemesine besler.Ekstra bakıma ihtiyaç ..

16,00₺

Bioblas Speed Long Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1000 ml

Bioblas Speed Long Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1000 mlYavaş Uzayan Saçlar içinÇok sık fön kullanmak, saç boyası, perma gibi kimyasal işlemler saç kökünü ve saç derisini olumsuz yönde etkiler. Kuru, Cansız ve Boyalı Saçlar için geliştirilen özel for..

16,00₺

Biomen Professional Kafeinli Şampuan 1000 ml

Biomen Professional Kafeinli Şampuan 1000 mlSaç ve saç derisi problemlerine çözüm sunan BIOMEN Trikoloji Laboratuvarları, saç dökülmesine karşı etkili %100 doğal enerji elementleri ve kepeğe karşı etkili elma sirkesi ile formüle edilmiş BIOMEN Profes..

16,00₺

Borthe Botoks Şampuan 2850 ml

Borthe Botoks Şampuan 2850ml. Özellikler Sülfat, Tuz, Paraben İçermez.Borthe şampuan tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan özel formülü ile saç derinizegüç verir ve saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.İçerisindeki i..

37,50₺

Borthe Dry&Damaged Fön Suyu 400 ml

Borthe Fön Suyu Saçınızı Besler Dış Etkenlere Karşı Korur. Saç Uçlarının Kırılmasını Önleyerek Mat Ve Bakımsız Bir Görünüm Kazanmasını Engeller. Saçlarınız Parlak Ve İpeksi Bir Dokuya Sahip Olur Ve Kolay Taranır. Saça Uygulandığında Durulamaya Gerek ..

10,00₺

Borthe Gold Elixir Argan Saç Serumu

Borthe Gold Elixir Argan Saç SerumuYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Argan Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüzsüzleştirerek m..

17,50₺

Borthe Keratin Saç Serumu

&Borthe Keratin Saç SerumuYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Keratin Yağı içeriğiyle ilk kullanımdan itibaren, saçı pürüzsüzleştirerek muht..

17,50₺

Borthe Keratinli Şampuan 2850 ml

Borthe Keratinli Şampuan 2850ml. Özellikler Sülfat, Tuz, Paraben İçermez.Borthe şampuan tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan özel formülü ile saç derinizegüç verir ve saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.İçerisindek..

37,50₺

Borthe Milk Fön Suyu 400 ml

Borthe Milk Fön Suyu 400ml.    Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve saçın nemlenmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur.    Saçı canlandırır, tamir eder ve yoğun bakım sunar.    Kuru ve cansız saçları besle..

17,50₺

Borthe Normal Hair Fön Suyu 400 ml

Borthe Fön Suyu Saçınızı Besler Dış Etkenlere Karşı Korur. Saç Uçlarının Kırılmasını Önleyerek Mat Ve Bakımsız Bir Görünüm Kazanmasını Engeller. Saçlarınız Parlak Ve İpeksi Bir Dokuya Sahip Olur Ve Kolay Taranır. Saça Uygulandığında Durulamaya Gerek ..

11,00₺

Borthe Profesyonel Besleyici Saç Bakım Serumu

Borthe Profesyonel Besleyici Saç Bakım Serumu, Kuru ve yıpranmış boyalı ve permalı saçlar için özel besleyici bakım serumudur. Bileşimindeki keratin ve bitkisel ekstraktlar ve özel besleyiciler saç telinde ince bir tabaka oluşturur ve saça ihtiyaç du..

325,00₺

BORTHE Silver Şampuan 300 ml İndirim
19% İndirim
19% İndirim

BORTHE Silver Şampuan 300 ml

ÖzelliklerYeniden yapılandırıcı özelliği ile saçlarınızı yeniler.İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur.Özel formülü ile saçların yeniden kuvvetlenmesini destekler.Özel bakım isteyen saç tipleri için uygundur.Kimyasal işle..

32,50₺40,00₺

Borthe Silver Şampuan 500 ml

ÖzelliklerYeniden yapılandırıcı özelliği ile saçlarınızı yeniler.İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur.Özel formülü ile saçların yeniden kuvvetlenmesini destekler.Özel bakım isteyen saç tipleri için uygundur.Kimyasal işle..

35,00₺

Colmar Kızıl Fön Suyu 200 ml

Durulama gerektirmeyen özel formülü ile boyalı saçlara UV filtresi etkisiyle renk dayanıklılık ve kolay taranabilme özelliği sağlar.saçı yumuşatır kırılmaya karşı direnci arttırır.Uygulama şekli:Kullanmadan önce çalkalayınız.Temiz ve kuru saçlara uyg..

8,00₺

Colmar L-Arganine Saç Serumu 120ml

            Colmar L-Arganine Saç Serumu 120mlYıpranmış Görünümlü saçlar hızlı ve pratik Çözüm sağlar.Saçı ağırlaştırmayan özel bakım terapisidir.Saçınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Keratin Yağı içeriğiyle ilk kull..

17,50₺

Colmar Saç Keratin Maskesi 500 ml İndirim
20% İndirim
20% İndirim

Colmar Saç Keratin Maskesi 500 ml

Kullanım Amacı:İçerdiği Amino asit, vitamin ve saç dokusunu oluşturan protein(keratin) sayesinde, saç tellerine kökten uca bakım yapar. Boya ve peroksit kullanımının yol açtığı yıpranmanın giderilmesine yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı ve parlak gö..

16,00₺20,00₺

Fix Nano Jet Serum 100 ml

Fix Nano Jet Serum 100 ml İleri Nano Keratinden İleri Bakım Teknolojisi. Yıkanmış ve ıslak saça püskürtün. Saçınıza uçlarını da gelecek şekilde yayın ve ürünün saç tarafından emilmesi için saça masaj yapın. Daha sonra saça istenilen şekli verin...

45,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 116 (5 Sayfa)