Osis


Osis 4 Play Oyun Hamuru Şekillendirici Macun Wax 150 ml

ÖZELLİKLEROSiS 4 Play Şekillendirici Macun Wax 150ml Oyun Hamuru < Texture < SchwarzkopfParlak ile mat arası sonlandırmalar için.Wax, emoliyan ve emulgatorun özel karışımı sayesinde mükemmel şekillendirme.Orta dereceli doku kontrolü.Pürüzsüz şe..

40,00₺

Osis Flexwax Ultra Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax 85 ml

Osis Flexwax Ultra Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax Yararları Ultra Güçlü Doku ve ayırma kontrolü sağlayan Krem Wax. Güçlü wax dokusuyla mükemmel ayrışma sağlar. Ağırlık yapmayan, hafif, kremsi formülü saçta yağlanma yapmaz. Doğal, yağsız..

40,00₺

Osis G.Force Güçlü Tutuculuk Sağlayan Şekillendirici Jöle 150 ml

Osis G.Force Güçlü Tutuculuk Sağlayan Şekillendirici Jöle 150 ml Yararları Süper güçlü doku kontrolü, son derece kalıcı belirginleştirme ve tutuculuk sağlar. Üstün parlaklıkla saçınıza şekil verir. Saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz ağırlık..

23,00₺

Osis Mess Up Mat Gum 100 ml

Osis Mess Up Mat Gum Yeni Ambalaj 100 ml Yararları Mat Gum, mat sonlandırma sağlayan şekillendirici hamurdur. Saçınıza dağınık şekiller vermek için idealdir. Hareketli ve dalgalı değişimler yapabilmenize olanak verir. Verilen şekli uzu..

32,00₺

Osis Thrill Lifli Doku Veren Gum 100 ml

Osis Thrill Lifli Doku Veren Gum 100 ml Yararları Lifli, doku veren gum, esnek şekil kontrolü için mükemmldir. Mega elastik lifler sayesinde güçlü doku kontrolü sağlar. Işıltılı ve yeniden şekillendirilebilir saçlar elde etmenizi sağlar..

38,00₺

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)