Tırnak Bakım Ürünleri

Albertto Rossi Doğal Kıl Tırnak Fırçası

                    Albertto Rossi Doğal Kıl Tırnak FırçasıYumuşak dokusu sayesinde tırnaklarınızın temizlenmesine yardımcı olur.Ergonomik yapısı sayesinde ele mükemmel oturur ve kolay kullanım imkanı..

10,00₺

Andy Luiz Beyaz İnce Kağıt Törpü

Andy Luiz Beyaz İnce Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Andy Luiz İnce Kağıt Törpü

Andy Luiz İnce Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Andy Luiz Kalın Kağıt Törpü

Andy Luiz Kalın Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Claris Geniş Kağıt Törpü

Claris Geniş Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Claris İnce Kağıt Törpü

Claris İnce Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Claris Kalın Kağıt Törpü

Claris Kalın Kağıt TörpüHijyenik açıdan daha sağlıklı ve güvenilirdir.Kullan at ÜründürKuaför Salonları ve Kişisel Kullanım için uygundur ..

3,00₺

Flormar Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemek için geliştirilmiş bir solüsyondur. Ağızda bıraktığı acı tat ile tırnak yeme isteğini önler. Doğal görüntüsünü kaybeden tırnaklar, acı solüsyon ile yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşur...

7,50₺

Flormar Nail Care Kalsiyum Jel

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur.                                         Ürün ÖzellikleriNail Care Calcium Gel içerdiği kalsiyum p..

7,50₺

Flormar Nail Care Nourishing Oil With Vitamin E

Cilt Tipi:Tüm cilt tipleri için uygundur.                                    Ürün ÖzellikleriNail Care Nourishing Oil with Vitamin E pratik manikür imkanı sunar..

7,50₺

Flormar Tırnak Eti Temizleyicisi

Flormar Gentel Cuticle Remover (Tırnak Eti Temizleyicisi)Tırnak etinin yumuşamasını ve kolayca temizlenmesini sağlar. Fazla uzayanları arındırma etkisi ile giderir ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırır...

7,50₺

Golden Rose Quick Dry Oje Kurutucu

Ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır. Oje uygulandıktan 1-2 dk. sonra Golden Rose Quick Dry Oje K..

6,50₺

Gospa Doğal Kıl Tırnak Fırçası

             Gospa  Doğal Kıl Tırnak FırçasıYumuşak dokusu sayesinde tırnaklarınızın temizlenmesine yardımcı olur.Ergonomik yapısı sayesinde ele mükemmel oturur ve kolay kullanım imkanı sağlar. Manikür ve pedi..

8,50₺

Kalyon Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemek için geliştirilmiş bir solüsyondur. Ağızda bıraktığı acı tat ile tırnak yeme isteğini önler. Doğal görüntüsünü kaybeden tırnaklar, acı solüsyon ile yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşur...

6,00₺

Kalyon Tırnak Bakım Yağı

Bileşimindeki E vitamini jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri sayesinde tırnak ve tırnak etlerini nemlendirir, korur, yenileyici özelliği ile de her zaman canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. Tırnak ve tırnak etlerinize her gün m..

6,00₺

Kalyon Tırnak Besleyici

Kalyon tırnak sertleştirici içerdiği özel formülü ile tırnağın keratin tabakasına etki ederek kısa sürede güçlü ve dayanıklı tırnaklara kavuşmanızı sağlar. Kat kat ayrılan ve kırılan zayıf tırnaklarınız sertleşerek sağlıklı bir görünüme kavuşur..

6,00₺

Kalyon Tırnak Beyazlatıcı Cila

Sararmış, bakımsız görünen tırnakları ince bir film tabakasıyla kaplayarak daha canlı gözükmesini sağlar. Böylece tırnaklar daha beyaz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur...

6,00₺

Kalyon Tırnak Eti Temizleyici

İyi bir manikür için tırnak etlerinin yumuşamasını ve içersindeki etken maddeler sayesinde geriye itilerek ölü derinin kolayca atılmasını sağlar...

6,00₺

Marie Claire Tırnak Eti Temizleyicisi

Marie Claire Tırnak Eti TemizleyicisiOdukça hızlı bir şekilde tırnak etini yumuşatır, aşırı büyümüş olanları giderir,geriye itilmesini ve alınmasını kolaylaştırır...

21,00₺

Ocean Tırnak Fırçası Büyük

Yumuşak dokusu sayesinde tırnaklarınızın temizlenmesine yardımcı olur.Ergonomik yapısı sayesinde ele mükemmel oturur ve kolay kullanım imkanı sağlar.Hijyenik ve uzun ömürlüdür...

2,50₺

Ocean Tırnak Fırçası Küçük

Yumuşak dokusu sayesinde tırnaklarınızın temizlenmesine yardımcı olur.Ergonomik yapısı sayesinde ele mükemmel oturur ve kolay kullanım imkanı sağlar.Hijyenik ve uzun ömürlüdür...

2,25₺

Prolinc Tırnak Eti Giderici 118 ml

Prolinc Tırnak Eti Giderici 118 MLTırnak eti temizlemede hızlı ve kolay yol!  Tırnak eti giderici(Cuticle Eleminator)Manikür ve pedikür hiç bu kadar kolay olmamıştı!PROLINC markasının ün yapmış kalitesi ile tırnak eti giderici profesyonelle..

64,00₺

Prolinc Tırnak Eti Giderici 29 ml

Prolinc Tırnak Eti Giderici 30 mlTırnak eti temizlemede hızlı ve kolay yol! Tırnak eti giderici(Cuticle Eleminator) Manikür ve pedikür hiç bu kadar kolay olmamıştı! PROLINC markasının ün yapmış kalitesi ile tırnak eti giderici profesyonellere büyü..

22,00₺

YG Nail Glue Tırnak Yapıştırıcısı 3g

             YG Nail Glue Tırnak Yapıştırıcısı 3gSaniyeler içinde yapışma özelliği Mükemmel yapışma gücü sayesinde doğal ve takma tırnaklarınızı bir arada tutar..

7,50₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)