Oje Kurutucu ve Çıkarıcı

Flormar Oje Kurutucu Quıck Dry Extra Shıne

Flormar Oje Kurutucu Quıck dry extra shıneOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra tırnağınızın üzerine sürünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin nemlenmesini ve..

7,50₺

Gabrini Oje Sil

Sağlıklı bir tırnak 12 - 14 arasında nem içerir.Özel formülü tırnak besleyici aseton tırnağın üstünü bir film tabakası ile örterek nem kaybını azaltır, kuruyup kırılmasını önler...

5,00₺

Golden Rose Quick Dry Oje Kurutucu

Ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır. Oje uygulandıktan 1-2 dk. sonra Golden Rose Quick Dry Oje K..

6,50₺

Kalyon Oje Çözücü

KALYON OJE ÇÖZÜCÜKurumuş ojelerinize 3 ila 5 damla yeterlidir. Kullanmadan önce çalkalayınız...

3,00₺

Kalyon Oje Koruyucu

Ojenizin üzerine süreceğiniz 1 kat cila, formülündeki epoxy polymer ve diamond powder ile koruyucu parlak bir tabaka oluşturup, ojeye mükemmel bir parlaklık kazandırır. Aynı zamanda ojenin rengini yenileyerek, tırnakta daha uzun süre kalmasını sağlar..

4,50₺

Kalyon Oje Kurutucu 17 ml

KALYON OJE KURUTUCU SPREY 17 MLOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra 8-10 cm uzaklıktan tırnağınızın üzerine püskürtünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin nem..

7,00₺

Kalyon Oje Kurutucu Sprey 180 ml

KALYON OJE KURUTUCU SPREY 180ML Oje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra 8-10 cm uzaklıktan tırnağınızın üzerine püskürtünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerini..

26,00₺

Kalyon Oje Matlaştırıcı

Ojenizin üzerine süreceğiniz bir kat cila ile ojeniz anında mat bir görünüme sahip olacaktır...

6,00₺

Kanzuk Aseton 1 litre

Kanzuk Aseton 1 litre Saf Asetondur... ..

10,00₺

Kent Ojesil Oje Temizleyicisi 180 ml

Cilt TipiTüm cilt tipleri için uygundur.                                          Ürün ÖzellikleriFormülündeki e vitamin ve gliserin, asetonun ne..

3,00₺

Lady's Secret Oje Kurutucu Sprey

Lady's Secret Oje Kurutucu Sprey 212 gr Tırnaklara zarar vermeden ojenin kısa bir süre içerisinde kurumasını sağlar. Leke bırakmaz.Tırnakları yapılandırır ve korur.  Oje üzerinde ferahlatıcı koku bırakır. Ojeyi hemen kurutarak zamandan tasar..

9,00₺

Loyal Oje Çıkarıcı Sprey Aseton 400 ml

Cilt TipiTüm cilt tipleri için uygundur.                                          Ürün ÖzellikleriOjeyi tırnağınıza zarar vermeden kolayca çıkarı..

13,00₺

Naben Saf Aseton 1 Kg

Cilt TipiTüm cilt tipleri için uygundur.                                          Ürün ÖzellikleriFormülündeki e vitamin ve gliserin, asetonun ne..

8,50₺

Ossion Oje Kurutucu Gazlı Sprey 300 ml

Ürün Özellikleri Ossion Oje Kurutucu tırnakları ve tırnak derisini güçlendirmeye yardımcı olacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Ojeyi saniyeler içinde kurutarak zaman kaybını engeller. Ojenin akmasını ve etrafa bulaşmasını enge..

11,00₺

Roon Oje Kurutucu Likit 180 ml

ROON OJE KURUTUCU Likit 180MLOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra 8-10 cm uzaklıktan tırnağınızın üzerine püskürtünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin nemle..

18,00₺

Roon Oje Kurutucu Sprey 150 ml

Roon Oje Kurutucu Sprey 150 MLOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra 8-10 cm uzaklıktan tırnağınızın üzerine püskürtünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin..

8,50₺

Roon Saf Aseton 1litre

Cilt TipiTüm cilt tipleri için uygundur.                                          Ürün ÖzellikleriFormülündeki e vitamin ve gliserin, asetonun ne..

17,00₺

Roon Saf Aseton 5 litre

Roon aseton marka haline gelmiş saf asetondur. Artık kırmızı ojelerinizi rahatlıkla çıkartabilirsiniz.3 adet ve üzeri siparişlerinizde Bizimle irtibata geçiniz...

65,00₺

Tanaçan Kalıcı Oje Çıkarıcı Solüsyon 236 ml

Kalıcı Oje Çıkarıcı Solüsyon 236 ML..

21,00₺

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)