El ve Ayak Bakım Ürünleri

Cilt bakımının bir başka adımı da el ve ayak bakımından geçmektedir. Ellerimiz gün boyu suya ve iş yapmaya maruz kalan, ayaklarımız ise bedenimizin yükünü taşıyan organlarımızdır. Bu nedenle de el ve ayak bakımı ihmal edilmemesi gereken cilt bakım uygulamalarından biridir. El ve ayaklar düzenli bakımlarının ihmal edilmesi ve zor işlerde kullanılması durumunda sağlığını kaybedebilir ve kötü bir görünüm kazanır. Pek çok farklı el ve ayak hastalığına da açık hale gelebilir. Mantar, egzama, nasır, çatlama ve kararma gibi pek çok hastalık ve görüntü bozukluğu oluşabilir.

Flormar Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemek için geliştirilmiş bir solüsyondur. Ağızda bıraktığı acı tat ile tırnak yeme isteğini önler. Doğal görüntüsünü kaybeden tırnaklar, acı solüsyon ile yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşur...

7,50₺

Flormar Nail Care Kalsiyum Jel

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur.                                         Ürün ÖzellikleriNail Care Calcium Gel içerdiği kalsiyum p..

7,50₺

Flormar Nail Care Nourishing Oil With Vitamin E

Cilt Tipi:Tüm cilt tipleri için uygundur.                                    Ürün ÖzellikleriNail Care Nourishing Oil with Vitamin E pratik manikür imkanı sunar..

7,50₺

Flormar Oje Kurutucu Quıck Dry Extra Shıne

Flormar Oje Kurutucu Quıck dry extra shıneOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra tırnağınızın üzerine sürünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin nemlenmesini ve..

7,50₺

Flormar Tırnak Eti Temizleyicisi

Flormar Gentel Cuticle Remover (Tırnak Eti Temizleyicisi)Tırnak etinin yumuşamasını ve kolayca temizlenmesini sağlar. Fazla uzayanları arındırma etkisi ile giderir ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırır...

7,50₺

Gabrini Oje Sil

Sağlıklı bir tırnak 12 - 14 arasında nem içerir.Özel formülü tırnak besleyici aseton tırnağın üstünü bir film tabakası ile örterek nem kaybını azaltır, kuruyup kırılmasını önler...

5,00₺

Lady's Secret Oje Kurutucu Sprey

Lady's Secret Oje Kurutucu Sprey 212 gr Tırnaklara zarar vermeden ojenin kısa bir süre içerisinde kurumasını sağlar. Leke bırakmaz.Tırnakları yapılandırır ve korur.  Oje üzerinde ferahlatıcı koku bırakır. Ojeyi hemen kurutarak zamandan tasar..

9,00₺

Marie Claire Tırnak Eti Temizleyicisi

Marie Claire Tırnak Eti TemizleyicisiOdukça hızlı bir şekilde tırnak etini yumuşatır, aşırı büyümüş olanları giderir,geriye itilmesini ve alınmasını kolaylaştırır...

21,00₺

Roon Oje Kurutucu Sprey 150 ml

Roon Oje Kurutucu Sprey 150 MLOje Kurutucu ve Tırnak Eti Nemlendirici Ojeyi tırnağınıza sürdükten 1 dakika sonra 8-10 cm uzaklıktan tırnağınızın üzerine püskürtünüz. Kısa süre içerisinde ojeniz kuruyacak, ayrıca içerdiği silikon tırnak etlerinin..

8,50₺

Tek Kullanımlık Pedikür Terliği 50Çift

Tek Kullanımlık Pedikür Terliği 50ÇiftTek kullanımlık Pedikür Terliği 50 çift,Tek kullanımlık Pedikür Terliği EVA malzeme Standart kalıp 2 mm kalınlığında Paket içeriği: 50 çift terlik 100Adet/paket..

10,00₺

Waxima Callus Ayak Bakım Solüsyonu 100 ml

Ürün Özelliği:Topuk Sertliği , Topuk Çatlağı Gibi Rahatsızlıkları Iyileştirir.Asit Içermez, Doğal Bir Üründür.Ürün Kullanımı :Uygulama Yapılmadan Önce Ellerimizi Yıkamalıyız Ya Da Eldiven Kullanılması Önerilir.Uygulama Yapılacak Bölgeyi Islatın Ve Ca..

40,00₺

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)