Masaj ve Spa Ürünleri

Dr Page Çikolatalı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Çikolatalı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Çikolata aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz ..

26,00₺

Dr Page Kayısılı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Kayısılı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Kayısı aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz etti..

26,00₺

Dr Page Portakallı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Portakallı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Portakal aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz ..

26,00₺

Laica Infrared Masajlı Ayak Masaj Banyosu Pedıkür Spa

Ekipmanlar:3-Fonksiyon anahtarıİnfrared IşıkMasaj platformları Çoklu tırtıklı döner roller ile ayak taban masajı FONKSİYONLARI: Masaj + Isıtma + Spa Etkisi Kaparcıklar + infrared Işıklı Kaparcıklar + ..

140,00₺

Ossion Ağda Yağı Sprey 300 ml

Ossion Ağda Yağı Sprey 300 mlCiltteki Ağda Kalıntılarını Son Derece Kolay Şekilde Söker. İçerdiği E Vitamini Sayesinde Cildi Derinlemesine Nemlendirir, Besler Ve Yeniler. Tohum Yağı Içermediğinden Kıl Köklerini Beslemez; Sadece Cildi Besler. Hemen..

13,00₺

Ossion Saç Toniği 250 ml

Ürün Özellikleri Ossion Saç Masaj Toniği, Saç Köklerine Nüfuz Ederek Besler Ve Parlaklık Kazandırır. Yeni Saç Oluşumuna Yardımcı Olur Ve Saçların Dolgun Görünmesini Sağlar. Ossion Saç Bakım Toniği Ile Saç Dökülmesine Son! Kullanım Şekli Saç Dip..

8,00₺

Passionate Profesyonel Argan Yağlı Saç Toniği 250 ml

İmaj saç bakım toniği saç derisinde;kan dolaşımını düzenleyip saç köklerine nüfus ederek besler ve parlaklık kazandırır. Omega 9 ,Omega 6 ve E vitamini barındıran mucizevi içerikli argan yağıyla saçı besler ve bakım yapar. İçeriğindeki..

7,50₺

Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Tonik 100 ml

Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Tonik 100 ml  YararlarıGeçici saç dökülmelerinde etkili yoğun bakım kürü.Saçların, saç derisi dokusu ile bağlantısını güçlendirir ve saçı sabitler.Saçın düzeni bozulan yaşam döngüsünü düzenler ve ömrünü uza..

75,00₺

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)