Cilt Bakım Losyonları

Cildimiz dış etkenlere bağlı olarak zamanla yıpranır. Canlı ve sağlıklı bir cilt için düzenli bakım uygulamanız gerekir. Düzenli ve sürekli yapacağınız cilt bakımlarıyla cildiniz pürüzsüz ve güzel görünecektir.Cilt Bakım Losyonları kullanarak cildinizi her zaman Canlı ve daha sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bebak Acı Badem Sütü 120 Gr

Bebak Acı Badem Sütü 120 Gr Cildi temizler, nemlendirir ve besler.Etkin makyaj temizleme özelliğine sahiptir. Doğal acı badem özü ve acı badem yağı içerir,cilde canlılık, parlaklık ve tazelik verir. Coenzyme Q10, çevresel yaşlanma etki..

7,00₺

Bebak Acı Badem Sütü 215 Gr

Bebak Acı Badem Sütü 215 Gr Cildi temizler, nemlendirir ve besler.Etkin makyaj temizleme özelliğine sahiptir. Doğal acı badem özü ve acı badem yağı içerir,cilde canlılık, parlaklık ve tazelik verir. Coenzyme Q10, çevresel yaşlanma etki..

10,00₺

Bepanthol F Nemlendirici Losyon (Kuru ve Hassas Ciltlere) 200 ml

Bepanthol F Vücut LosyonuBepanthol F Body Lotion Kuru 200 ml Vücut LosyonuBepanthol F Body Lotion Kuru 200 ml Vücut Losyonu Kuru ve kuruluktan hassaslaşmış, alerjik oluşumlar görülen ciltler için tasarlanmış, nemlendiricidir. Cildin rahatlamasını sağ..

30,00₺

Bepanthol Nemlendirici Losyon (Normal ve Yağlı Ciltlere) 200 ml

Bepanthol Vücut LosyonuNormal ve Yağlı Ciltler içinCildinizi nemlendirir. Yeniler ve serinlik hissi verir. Klinik olarak test edilmiştir.Suyla sık temas etmek ve yoğun güneş ışığına maruz kalmak cildinizi kurutur ve yıpratır. Bu durumda cildinizin ih..

30,00₺

Borthe Yüz Temizleme Toniği 250 ml

Borthe Yüz Temizleme Toniği 250 ml Borthe Daily Pore Toner 200 ml Gözenekleri temizler, siyah noktaların oluşumunu önler ve giderir, cildi rahatlatır. Borthe Yüz Temizleme Toniği, cildinizde biriken, su ve sabunun ulaşamadığı kir ve yağları etkili..

7,50₺

Bosley Vücut Kremi Narlı 400 ml

Bosley Vücut Kremi Narlı 400mlİçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürüzsüz bir his sa..

11,00₺

Bosley  Vücut Losyonu  Arganlı 500 ml İndirim
20% İndirim
20% İndirim

Bosley Vücut Losyonu Arganlı 500 ml

Bosley Vücut Losyonu Arganlı 500 mlİçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürüzsüz bir h..

12,00₺15,00₺

Marie Claire Nasır Ve Topuk Çatlağı Giderici Bakım Seti

Marie Claire Nasır Ve Topuk Çatlağı Giderici Bakım Seti            Marie Claire Nasır ve Topuk Çatlağı Giderici Jel, cilde nüfuz etmeyi artıran ajanlar ve koruyucu içeriği ile nasırların ve topuk çatlaklarının giderilmes..

45,00₺

Ossion Makyaj Temizleme Sütü Acıbadem 200 ml

Ossion Makyaj Temizleme Sütü Acıbadem 200 ml Ossion Makyaj Temizleme Sütü tüm cilt tipleri için uygundur. Sodyum PCA cildinizi mükemmel nemlendirme ve koruma efektine sahiptir. Özellikle Genoderm yüz temizleme sütü sodyum PCA ile birlikte cildini..

6,50₺

Ossion Vücut Losyonu Çay ve Arganlı 500 ml

Ossion Vücut Losyonu Çay ve Argan 500 mlİçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürüzsüz ..

11,00₺

Ossion Vücut Losyonu Nar ve Ahududulu 500 ml

İçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürüzsüz bir his sağlar. Hipoalerjenik içeriği sa..

11,00₺

Ossion Vücut Losyonu Siyah Üzüm ve Dut 500 ml

Ossion Vücut Losyonu Siyah Üzüm ve Dut 500 mlİçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürü..

11,00₺

Ossion Vücut Losyonu Vanilla ve Kokanatlı 500 ml

İçeriğindeki doğal meyve ve bitki esanslarıyla, vitaminlerin birleşiminden oluşan harika bir nemlendirici serisi. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren etkin bir şekilde nemlendirerek; ciltte, ipeksi ve pürüzsüz bir his sağlar. Hipoalerjenik içeriği sa..

11,00₺

Ossion Yüz Temizleme Toniği 200 ml

Ossion Yüz Temizleme Toniği 200 ml Ossion Daily Pore Toner 200 ml Gözenekleri temizler, siyah noktaların oluşumunu önler ve giderir, cildi rahatlatır. Ossion Yüz Temizleme Toniği, cildinizde biriken, su ve sabunun ulaşamadığı kir ve yağları etkili..

6,00₺

Prolinc Callus Eliminator Ayak Bakım Solüsyonu 118 ml

Ürün Özelliği:Topuk Sertliği , Topuk Çatlağı Gibi Rahatsızlıkları Iyileştirir.Asit Içermez, Doğal Bir Üründür.Ürün Kazancı:Callus Ayak Bakım Solüsyonu Ile 29 Ml Olan Boyundan 10 Kez Uygulama Yapabiliyorsunuz.1 Kez Uygulama Için  1,5TL Karşılığın..

64,00₺

Prolinc Callus Eliminator Ayak Bakım Solüsyonu 29 ml

Ürün Özelliği:Topuk Sertliği , Topuk Çatlağı Gibi Rahatsızlıkları Iyileştirir.Asit Içermez, Doğal Bir Üründür.Ürün Kazancı:Callus Ayak Bakım Solüsyonu Ile 29 Ml Olan Boyundan 10 Kez Uygulama Yapabiliyorsunuz.1 Kez Uygulama Için  1,5TL Karşılığın..

22,00₺

Tanaçan Gigi No Bump Batık Losyonu

Tanaçan Gigi No Bump Batık LosyonuKıl Dönmesi Oluşumunu Ve Ağda/Tıraş Yüzünden Oluşan Şişlikleri Engeller.Kullanımı: No Bump Topical’ı Parmak Uçlarınız Ya Da Pamuk Yardımıyla Uygulayabilirsiniz. Batık Oluşumunu Engellemek Için Ağda Uygulamasından 3-4..

17,50₺

Waxima Callus Ayak Bakım Solüsyonu 100 ml

Ürün Özelliği:Topuk Sertliği , Topuk Çatlağı Gibi Rahatsızlıkları Iyileştirir.Asit Içermez, Doğal Bir Üründür.Ürün Kullanımı :Uygulama Yapılmadan Önce Ellerimizi Yıkamalıyız Ya Da Eldiven Kullanılması Önerilir.Uygulama Yapılacak Bölgeyi Islatın Ve Ca..

40,00₺

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)