Toka Çeşitleri

Claris Örgü Lastiği

Claris Örgü LastiğiÜrün siyah ve şeffaf olarak mevcuttur...

6,00₺

Fulin Çengelli Saç Tokası 10 Adet

Fulin Çengelli Saç TokasıPaket içerisinde 10 adet toka bulunmaktadır. Ürün Siyah ve kalın lastiklidir...

2,00₺

Makaror Topuzlu Saç Tokası 500 gr

Makaror Topuzlu Saç Tokası  Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

9,50₺

Makaror Topuzlu Tel Toka 125 Adet

Makaror Tel Toka Kuaförler için Özel Olarak Sert Çelikten imal Edilmiştir.  Eğilmez Esner. Elektrostatik Toz Boya ile Boyandığı için Kuaförlerin en çok rahatsız Eden Çapak Bulunmaz. Siyah Renk Ve Toka Başları Saç Derisini Tahriş Etmemek i..

2,50₺

Star Büyük Tel Toka 10 Adet

Star Topuzlu Tel Toka Star Topuzlu Tel Toka 10 Adet  sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

1,25₺

Star Sarı Tel Toka 12 Adet

Star Topuzlu Tel Toka Star Topuzlu Tel Toka 12 Adet  sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

1,25₺

Star Tel Toka 12 Adet

Star Topuzlu Tel Toka Star Topuzlu Tel Toka 12 Adet  sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

1,25₺

Star Topuzlu Sarı Tel Toka 200 Adet

Star Topuzlu Sarı Tel Toka 200 Adet Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

6,50₺

Star Topuzlu Tel Toka No:5 200 Adet

Star Topuzlu Tel Toka No:5Star Topuzlu Tel Toka 200 Adet Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

3,50₺

Star Topuzlu Tel Toka No:5 500 gr

Star Topuzlu Tel Toka No:5Star Topuzlu Tel Toka 500 Gram Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

9,50₺

Star Topuzlu Tel Toka No:7 125 Adet

Star Topuzlu Tel Toka No:7Star Topuzlu Tel Toka 125 Adet Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner. Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

3,50₺

Star Topuzsuz Sarı Tel Toka 200 Adet

Star Topuzsuz Sarı Tel Toka Kuaförler için özel olarak sert çelikten imal edildiğinden eğilmez esner.Elektrostatik toz boya ile boyandığı için kuaförleri en çok rahatsız eden çapak bulunmaz. ..

7,50₺

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)