Kartuş Ağdalar

Kişisel bakımın bir numaralı kuralı, pürüzsüz bacaklara sahip olmaktır. Bacaklarınızın her daim temiz ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için Kartuş ağda Ürünlerini kullanabilirsiniz. Sitemizde Kartuş Ağda Ürünlerini ve çeşitlerini en uygun fiyatlardan bulabilirsiniz.

Arcade Kartuş Ağda Azulen 100 ml

Konserve Kartuş Ağda Azulen 100 ML%100 Doğal Reçineden Üretilmiştir, Katkısızdır.Şeker İçermez, Kıl Kökünü Beslemez.İnce Ve Kolay Sürülür.Çekim Gücü Yüksektir, Kıvrımlı Bölgelerde Kullanılır.Sağlık Bakanlığı Onaylıdır, Dermatolojik Olarak Test Edilmi..

4,25₺

Arcade Kartuş Ağda Naturel 100 ml

Arcade Kartuş Ağda Doğal Reçineden Hijyenik Şartlarda Üretilmiştir. Şeker Ve Türevi İçermemektedir. Çok Kısa Tüyleri Dahi Acıtmadan Kökünden Alır.Cildin Üzerindeki Ölü Deriyi Temizleyerek, Cilde Ipeksi Bir Doku Kazandırır. Tüm Çeşitleriyle, Cilt Tip..

4,25₺

Arcade Kartuş Ağda Silver 100 ml

Konserve Kartuş Ağda Silver 100 ML%100 Doğal Reçineden Üretilmiştir, Katkısızdır.Şeker İçermez, Kıl Kökünü Beslemez.İnce Ve Kolay Sürülür.Çekim Gücü Yüksektir, Kıvrımlı Bölgelerde Kullanılır.Sağlık Bakanlığı Onaylıdır, Dermatolojik Olarak Test Edilmi..

4,25₺

Arcade Kartuş Ağda Titanium100 ml

Arcade Kartuş Ağda Doğal Reçineden Hijyenik Şartlarda Üretilmiştir. Şeker Ve Türevi İçermemektedir. Çok Kısa Tüyleri Dahi Acıtmadan Kökünden Alır.Cildin Üzerindeki Ölü Deriyi Temizleyerek, Cilde Ipeksi Bir Doku Kazandırır. Tüm Çeşitleriyle, Cilt Tip..

4,25₺

Basic Line Azülen Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml

Tanaçan Basic Line Azülen Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 mlYararlarıYapışkanlık özelliği kuvvetlidir.Pudra içermez.Kartuş yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar.Doğru uygulama ile kolay ve ince sürüş imkanı verir.UygulamaUygulama yapacağınız bölgelere inc..

6,00₺

Basic Line Naturel Pudrasız Kartuş Ağda 100 ml

Tanaçan Basic Line Naturel Pudrasız Kartuş Ağda 100 mlYararlarıYapışkanlık özelliği kuvvetlidir.Pudra içermez.Kartuş yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar.Doğru uygulama ile kolay ve ince sürüş imkanı verir.UygulamaUygulama yapacağınız bölgelere i..

6,00₺

Basic Line Rose Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Tanaçan Basic Line Roze Sir Kartuş Ağda 100 ml YararlarıYapışkanlık özelliği kuvvetlidir.Pudralı.Kartuş yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar.Doğru uygulama ile kolay ve ince sürüş imkanı verir.UygulamaUygulama yapacağınız bölgelere ince bir şekil..

6,00₺

Depilissima Azulen Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Azulen Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıPudra içermez.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.İçeriğinde bulunan farma kalite ba..

7,50₺

Depilissima Çikolata Aromalı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Çikolata Aromalı Kartuş Sir Ağda 100mlYararlarıBol miktarda pudra içerir.Kremsi, ferah ve çikolata kokuludur.Birinici kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağ..

7,50₺

Depilissima Melisa Özlü Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Melisa Özlü Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıSedefli, ışıltılı, ince pudralı bir ağdadır.Sakinleştirici ve rahatlatıcı etkiye sahip melisa bitkisinin özlerini içerir.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmişti..

7,50₺

Depilissima Naturel Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Naturel Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıPudra içermez.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.İçeriğinde bulunan farma kalite b..

7,50₺

Depilissima Titanyum Kremsi Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Depilissima Titanyum Kremsi Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıYoğun Pudra içerir.Yoğun kıvamlı, kremsi, pembe renkte bir ağdadır.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve inc..

7,50₺

Epicure Azulen Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Azulen Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıPudra içermez.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu say..

6,00₺

Epicure İnce Pudralı Sedefli Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Naturel Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 mlYararlarıİnce pudralı ağda, yoğun pudralı ürünlerin kalın geldiği kış ayları için uygundur.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince ..

6,00₺

Epicure Kalın Pudralı Muz Aromalı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Kalın Pudralı Muz Aromalı Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararlarıİnce pudralı ağda, yoğun pudralı ürünlerin kalın geldiği kış ayları için uygundur.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir..

6,00₺

Epicure Kalın Pudralı Süt Proteinli Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Kalın Pudralı Süt Proteinli Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararlarıİnce pudralı ağda, yoğun pudralı ürünlerin kalın geldiği kış ayları için uygundur.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahipt..

6,00₺

Epicure Naturel Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Naturel Pudrasız Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıPudra içermez.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sa..

6,00₺

Epicure Titanyum Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml

Epicure Titanyum Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml YararlarıYoğun pudra içermesi sayesinde sıcak havalarda ve terleyen bölgelerde kullanıma uygundur.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir.K..

6,00₺

Kuaf Azulen Kartuş Ağda 100 ml

Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde cilde sürümü kolaydır. Koyu renk ten ve ..

4,50₺

Kuaf Naturel Kartuş Ağda 100 ml

Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde cilde sürümü kolaydır. Koyu renk ten ve ..

4,50₺

Kuaf Titanyum Pudralı Kartuş Ağda 100 ml

Yararları Yoğun pudra içermesi sayesinde sıcak havalarda ve terleyen bölgelerde kullanıma uygundur. Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir. İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriği..

4,50₺

Maxxten Azulen Pudrasız Kartuş Ağda 100 ml

Maxxten Azulen Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesin..

3,25₺

Maxxten Naturel Pudrasız Kartuş Ağda 100 ml

Maxxten Natural Kartuş Ağda 100 ml Yararları Pudrasız.Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir.İdeal yapışkanlığa sahiptir. Kolay ve ince sürüş imkanı sağlar. İçeriğinde bulunan farma kalite balmumu sayesinde ci..

3,25₺

Maxxten Titanyum Pudralı Kartuş Ağda 100 ml

Maxxten Titanyum Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml Yararları Yoğun pudra içermesi sayesinde sıcak havalarda ve terleyen bölgelerde kullanıma uygundur. Birinci kalite reçineden özel olarak ileri teknoloji ile üretilmiştir. İdeal yapışkanlığa ..

3,25₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)