Ağda Jelleri

Ağda ve epilasyon sonra cildi ferahlatmak ve nemledirmek için kullanılmaktadır. Normal nemlendiricilerden 2 kat daha etkilidir. Ağda Jelleri içerisindeki vitaminler ile Ağda ve Epilasyon sonrası ciltteki kızarıkları ve tahrişleri düzenleyerek cildinize yumuşaklık sağlar.

Naturel Epilasyon Jeli 1 Kg

Aqua Ağda ve Epilasyon Sonrasi Bakım JeliLazer Epilasyon Jeli özellikle hastaların lazerde hissettikleri acıyı azalttığı gibi cihaz başlığını ve camını soğutarak cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. İçerdiği aktif maddeler yüksek vizkozite ve ür..

4,00₺

Opak Jel (Antiseptik) Temizleyici 1000 ml

Formülü:Etil alkol, İsopropil alkol, Propilen glikol, TEA, Karbomer, meyve esansı ve boyar madde içerir. Tıbbi Özellikleri: Bakterisid, Virusid, Fungusid ve protozoid etkilidir. Bakterisid (Tbc dahil), Fungusid, Virüs inaktive edici (HIV, H..

23,00₺

Ossion Cilt ve Hücre Yenileyici Solüsyon

Ossion Cilt ve Hücre Yenileyici SolüsyonEpilasyon, ağda ve tıraştan sonra kızarıklığı yanmayı ve jiletin bıraktığı yanık etkisini azaltarak batık oluşumunu engeller.Erkeklerde yüz ve boyun bölgelerinde, kadınlarda bacak, koltuk altı ve bikini bölgele..

9,00₺

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)