Ağda ve Sonrası Ürünler

Ağda ve Sonrası Ürünler Kategorisinde Ağda Bezleri, Ağda Jelleri, Ağda Köpükleri, Ağda Pudraları, Ağda Spatulası ve Ağda Yağları ile iligili Ürünler yer almaktadır. Ağda yaparken ya da ağda sonrasında kullandığınız birçok ürünü bu kategoride bulabilirsiniz.

Aqua Epilasyon Jeli 1 Kg

Aqua Ağda ve Epilasyon Sonrasi Bakım JeliLazer Epilasyon Jeli özellikle hastaların lazerde hissettikleri acıyı azalttığı gibi cihaz başlığını ve camını soğutarak cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. İçerdiği aktif maddeler yüksek vizkozite ve ür..

4,00₺

Arcade Ağda ve Epilasyon Sonrasi Bakım Jeli

Arcade Ağda ve Epilasyon Sonrasi Bakım Jeli Ağda ve epilasyon sonrası Jel ile teninizde oluşan tahrişleri giderebilirsiniz. İşlem sonrasında kızran bölgeye masaj yaparak uyguladığınızda cildinizin pürüzsüz ve esnek duruma gelmesini sağlar...

20,00₺

Borthe Ağda Temizleme Yağı 1000 ml

Borthe Ağda Yağı ciltteki ağda kalıntılarının tümünü kolayca temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizin derinlemesine nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Ağda yağlarının aksine cildinizde kalıcı bir ferahlık sağlar.....

17,50₺

Depilissima Nemlendirici ve Ferahlatıcı Losyon Çiçek Kokulu 500 ml

Depilissima Nemlendirici Ve Ferahlatıcı Losyon Çiçek Kokulu 500 ML Sir Ağda Sonrası Depilissima Sir Ağda Temizleme Ve Masaj Yağı İle Temizlenen Cilde Bakım Yapmak Ve Ağda Sonrası İşlem Yapılan Bölgeyi Rahatlatmak Amacıyla Kullanılır. Krem Bazı İle..

17,00₺

Depilissima Nemlendirici ve Ferahlatıcı Losyon Salatalık Özlü 500 ml

Depilissima Nemlendirici ve Ferahlatıcı Losyon Salatalık Özlü 500 ML Sir ağda sonrası Depilissima Sir Ağda Temizleme ve Masaj Yağı ile temizlenen cilde bakım yapmak ve ağda sonrası işlem yapılan bölgeyi rahatlatmak amacıyla kullanılır. Krem bazı ile..

16,00₺

Depilissima Talk Pudra 110 gr

Depilissima Ağda Öncesi Talk Pudrası 110 gr Profesyoneller Için Üretilmiş Ilk Ve Tek Talk Pudrasıdır. Çok Ince Zerreciklerden Oluşmuş Işıltılı Ve Hoş Kokulu Bir Kozmetik Talk Pudradır. Kolayca Sürülür Ve Özel Formülü Sayesinde Topaklanma Yapmaz. Ci..

4,00₺

Dr Page Çikolatalı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Çikolatalı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Çikolata aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz ..

26,00₺

Dr Page Kayısılı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Kayısılı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Kayısı aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz etti..

26,00₺

Dr Page Portakallı Masaj Yağı 1000 ml

Dr Page Masaj Yağı (Portakallı)1000 mlVücut ve masaj yağı ,parmaklarınız arasında kayarak cildinize kadife etkisi bırakacaktır.Portakal aroması ile size güven ve tazelik hissi verecektir.Hem masaj hem de günlük vücut bakımında vücudunuza çabuk nüfuz ..

26,00₺

Epicure Ağda Isıtıcı Cihaz Temizleme Solüsyonu 500 ml

Ürün ÖzelliğiAğda ısıtıcı cihazlardan ağda kalıntılarını temizlemek üzere formüle edilmiştir.Sadece profesyonel kullanım içindir. UygulamaKullanmadan önce kutuyu çalkalayın. Cihaz prizdeyse lüften fişten çekin.Bir miktar solüsyonu temiz bir..

16,00₺

Kanzuk Ağda Temizleme Yağı 700 ml

Kanzuk Ağda Yağı ciltteki ağda kalıntılarının tümünü kolayca temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizin derinlemesine nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Ağda yağlarının aksine cildinizde kalıcı bir ferahlık sağlar.....

12,00₺

Lila Pratik Epilasyon Yayı

Tüyleri kırmadan kökünden aldığı için zamanla tüylerin azalmasına yardımcı olur. Cildinize zararlı herhangi bir kimyasal sürmemiş olursunuz. Diğer uygulamaların aksine çok pratiktir ve pahalı değildir. Çantanızda rahatça taşıyabilir, ..

1,50₺

Lila Yanak Bıyık Epilasyon Yayı

Lila Yanak Bıyık Epilasyon YayıKullanımı oldukça basit ve pratikdir. Yanınızda Gezdirebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz...

1,50₺

Naben Ağda Temizleme Yağı 1000 ml

Naben Ağda Yağı ciltteki ağda kalıntılarının tümünü kolayca temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizin derinlemesine nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Ağda yağlarının aksine cildinizde kalıcı bir ferahlık sağlar.....

17,50₺

Opak Jel (Antiseptik) Temizleyici 1000 ml

Formülü:Etil alkol, İsopropil alkol, Propilen glikol, TEA, Karbomer, meyve esansı ve boyar madde içerir. Tıbbi Özellikleri: Bakterisid, Virusid, Fungusid ve protozoid etkilidir. Bakterisid (Tbc dahil), Fungusid, Virüs inaktive edici (HIV, H..

23,00₺

Ossion Ağda Yağı Sprey 300 ml

Ossion Ağda Yağı Sprey 300 mlCiltteki Ağda Kalıntılarını Son Derece Kolay Şekilde Söker. İçerdiği E Vitamini Sayesinde Cildi Derinlemesine Nemlendirir, Besler Ve Yeniler. Tohum Yağı Içermediğinden Kıl Köklerini Beslemez; Sadece Cildi Besler. Hemen..

13,00₺

Ossion Böğürtlen Özlü Ağda Temizleme Yağı 700 ml

Ossion Ağda Yağı ciltteki ağda kalıntılarının tümünü kolayca temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizin derinlemesine nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Ağda yağlarının aksine cildinizde kalıcı bir ferahlık sağlar.....

11,00₺

Ossion Çilek Özlü Ağda Temizleme Yağı 700 ml

Ossion Ağda Yağı ciltteki ağda kalıntılarının tümünü kolayca temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizin derinlemesine nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Ağda yağlarının aksine cildinizde kalıcı bir ferahlık sağlar.....

11,00₺

Ossion Cilt ve Hücre Yenileyici Solüsyon

Ossion Cilt ve Hücre Yenileyici SolüsyonEpilasyon, ağda ve tıraştan sonra kızarıklığı yanmayı ve jiletin bıraktığı yanık etkisini azaltarak batık oluşumunu engeller.Erkeklerde yüz ve boyun bölgelerinde, kadınlarda bacak, koltuk altı ve bikini bölgele..

9,00₺

Ossion Sir Ağda Sonrası Bakım Köpüğü 300 ml

Ossion Ağda Sonrası Rahatlatıcı 300 ml Ağda ve epilasyon sonrası köpük ile teninizde oluşan tahrişleri giderebilirsiniz. İşlem sonrasında kızran bölgeye masaj yaparak uyguladığınızda cildinizin pürüzsüz ve esnek duruma gelmesini sağlar...

13,00₺

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100x60

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100m * 60 cmSirzade Rulo Sedye Örtüsü 100 Metre Uzunluğunda 60 cm Genişliğindedir.Tek Kullanımlık sedye örtüsü tüm sedye modellerine uygundur. Özel dokusu sayesinde güvenli bir kullanım şansı tanıyan sedye örtüsü modeli.Sedy..

26,00₺

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100x80

Sirzade Rulo Sedye Örtüsü 100m * 80 cmSirzade Rulo Sedye Örtüsü 100 Metre Uzunluğunda 80 cm Genişliğindedir.Tek Kullanımlık sedye örtüsü tüm sedye modellerine uygundur.Özel dokusu sayesinde güvenli bir kullanım şansı tanıyan sedye örtüsü modeli.Sedye..

29,00₺

Tanaçan Tahta Ağda Spatula 150 Adet

            Tanaçan Tahta Ağda Spatula 150 AdetKusursuz Ve Pürüzsüz Yüzeyi İle Tene Ağdayı Çok Rahat Bir Şekilde Sürmenizi Sağlar.Steril Değildir.Tek Kullanımlıktır.Hiçbir Katkı Kaplama Maddesi Yoktur.100 Derecede Kaynat..

5,50₺

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)