Ağda Isıtıcıları

Ağda ısıtıcıları sir ağdaları pratik bir şekilde eriterek sıvı kıvama gelmesini sağlar. Böylece ağdalar kullanıma hazır hale gelir. Ağda ısıtıcılar kuaför salonlarında ve güzellik merkezlerinde daha sık kullanılsa da, siz de evinizde ağdanızı ısıtmak ve pratik bir şekilde kullanmak için ağda ısıtıcılarından edinebilirsiniz. Ağda ısıtıcıları Kartuş ısıtıcılar,Konserve ısıtıcılar ve kombine ısıtıcılar olmak üzere üç gruba ayrılır. 

Angel 1+1 Kombine Ağda Isıtıcı

Angel 1+1 Kombine Ağda Isıtıcı Bir Adet 100 ml Kartuş Ağdayı Ve Bir Adet 800 ml - 400 ml Konserve Ağdayı Veya Kalıp (Folyo) Ağdayı, 15-25 Dakikada Aynı Anda Isıtarak Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Bütün 100ml Standart Kartuş Ağdalara Ve..

100,00₺

Angel 2+1 Kombine Ağda Isıtıcı

Angel 2+1 Kombine Ağda Isıtıcı İki Adet 100 ml Kartuş Ağdayı Ve Bir Adet 800 ml - 400 ml Konserve Ağdayı Veya Kalıp (Folyo) Ağdayı, 15-25 Dakikada Aynı Anda Isıtarak Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Bütün 100ml Standart Kartuş Ağdalara Ve..

200,00₺

Angel İkili Kartuş Ağda Isıtıcı

Angel İkili Kartuş Ağda Isıtıcı2 Adet 100 ml Kartuş Ağdayı 15 - 20 Dakikada Aynı Anda Isıtarak Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Bütün 100 ml Standart Kartuş Ağdalara Uyumlu Hacimdedir.Angel İkili Kartuş Ağda Isıtıcı, Bu Standarttaki Birçok Üründen F..

100,00₺

Angel Kartuş Ağda Başlığı

Angel Marka Ağda ısıtıcıların Kartuş ağda kısmlarında kullanılan kartuş ağda başlıklarıdır. ..

32,50₺

Angel Kombine Ağda Isıtıcı Makinesi 3+1

Angel 3+1 Kombine Ağda Isıtıcı Makinesi 3+1 Kombine Ağda Makinesi Xanitalia (3 Kartuş ısıtıcı +1 Konserve ısıtıcı ) Cihaz üzerinde 3 adet kartuş ağda ısıtıcı taşıyıcı ve 1 adet konserve ağda ısıtıcı bulunmaktadır. Bölümü ile her iki sistemi..

290,00₺

Angel Konserve Ağda Isıtıcı Makinesi

Angel Konserve Ağda Isıtıcı Makinesi 800 mlKonserve Ağdayı Veya Kalıp (Folyo) Ağdayı, 15-25 Dakikada Aynı Anda Isıtarak  Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Cihaz gövde dış etkenlere karşı dayanıklı metal gövdeden üretilmiştir.Cihazda suya ve neme ..

55,00₺

Angel Konserve Ağda Isıtıcı Makinesi Cezveli

Angel Konserve Ağda Isıtıcı Makinesi 800 mlKonserve Ağdayı Veya Kalıp (Folyo) Ağdayı, 15-25 Dakikada Aynı Anda Isıtarak  Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Cihaz gövde dış etkenlere karşı dayanıklı metal gövdeden üretilmiştir.Cihazda suya ve neme ..

60,00₺

Angel Midi Konserve Ağda Isıtıcı

Angel Midi Konserve Ağda Isıtıcı Makinesi 50 mlKonserve Ağdayı 15-25 Dakikada Aynı Anda Isıtarak  Kullanımınıza Hazır Hale Getirir.Cihaz gövde dış etkenlere karşı dayanıklı metal gövdeden üretilmiştir.Cihazda suya ve neme dayanıklı Elektrostatik..

55,00₺

Angel Mini Konserve Ağda Isıtıcı

Angel Mini Konserve Ağda Isıtıcı 240ML Cihaz gövde dış etkenlere karşı dayanıklı metal gövdeden üretilmiştir. Cihazda suya ve neme dayanıklı Elektrostatik toz boya kullanılmıştır. Cihazda 30° - 60° - 90° manuel termostat (ısı derece isteğe göre elle..

55,00₺

Angel Tekli Kartuş Ağda Isıtıcı

Angel Tekli Kartuş Ağda IsıtıcıKartuş Ağdayı Maksimum 25 Dakikada Isıtarak Kullanımınıza Hazır Hale Getirir. Bütün 100 ml Standart Kartuş Ağdalara Uyumlu Hacimdedir.Angel Tekli Kartuş Ağda Isıtıcı Bu Standarttaki Birçok Üründen Farklı Olarak Makina..

32,50₺

Arcade Ağda Isıtıcı 3+1 Kombine Set

Arcade Ağda Isıtıcı 3+1 Kombine Set 3 adet kartuş ve 1 adet konserve bölümü vardır. Profesyonel kullanıma uygundur. Konserve ağdalar için 5 kademeli ısı ayarı vardır. Tasarruflu kullanım için idealdir...

200,00₺

Arcade Kartuş Ağda Isıtıcı Set

Arcade kartuş ısıtıcı set içerisinde;ağda kağıdıAğda yağı mendili2 ad. kartuş ağda1 ad. ısıtıcı makine bulunmaktadır.2 yıl garantİlİdİr..

27,00₺

Charmvit 2+1 Konserve ve Kartuş Ağda Isıtıcı

Charmvit 2+1 Konserve ve Kartuş Ağda IsıtıcıÜRÜN ÖZELLİKLERİAyrılabilir 2 adet kartuş ısıtıcı1 Adet Ayrılabilir konserve ısıtıcı ile taşıma ve kullanma kolaylığıPTC korumalı hızlı ısıtıcıIsıtıcı ile gövde arasında koruyucuLed ışık ile çalışma kontrol..

250,00₺

Charmvit 3+1 Konserve ve Kartuş Ağda Isıtıcı

Charmvit 3+1 Konserve ve Kartuş Ağda IsıtıcıÜRÜN ÖZELLİKLERİ Ayrılabilir 3 adet kartuş ısıtıcı1 Adet Ayrılabilir konserve ısıtıcı ile taşıma ve kullanma kolaylığıPTC korumalı hızlı ısıtıcı Isıtıcı ile gövde arasında koruyucu Led ışık ile çal..

340,00₺

Charmvit İkili Kartuş Ağda Isıtıcı

Charmvit İkili Kartuş Ağda IsıtıcıÜRÜN ÖZELLİKLERİAyrılabilir 2 adet kartuş ısıtıcıPTC korumalı hızlı ısıtıcıIsıtıcı ile gövde arasında koruyucuLed ışık ile çalışma kontrollüŞeffaf pencere ile ağda kontrolüCihaz içini 3600 kaplayan termostatlı ısıtıc..

100,00₺

Depilissima Cihaz Temizleme Solüsyonu Clean Power

Depilissima Cihaz Temizleme Solüsyonu Clean PowerCihazlarımızın bakımını günlük olarak Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon’u ile yapabiliriz. 250ml Temiz ve yumuşak bir beze döküceğiniz Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon’u ile ağda akan cihaz ve..

13,50₺

İnter 1+1 Kombine Ağda Isıtıcı

İnter 1+1 Kombine Ağda Isıtıcıİnter kombine ağda makinesi profesyonel ağda salonları için tasarlanmıştır.Aynı anda konserve ağda ve 1 kartuş ağdayı ısıtır.Konserve haznesi 800 ml konserve ağdalar için tasarlanmıştır.Metal dış yüzeyi sayesinde ol..

95,00₺

İnter 2+1 Kombine Ağda Isıtıcı

İnter 2+1 Kombine Ağda Isıtıcıİnter kombine ağda makinesi profesyonel ağda salonları için tasarlanmıştır.Aynı anda konserve ağda ve kartuş ağdayı ısıtır.Konserve haznesi 800 ml konserve ağdalar için tasarlanmıştır.Metal dış yüzeyi sayesinde oldu..

160,00₺

İnter 3+1 Kombine Ağda Isıtıcı

İnter 3+1 Kombine Ağda Isıtıcıİnter kombine ağda makinesi profesyonel ağda salonları için tasarlanmıştır.Aynı anda konserve ağda ve kartuş ağdayı ısıtır.Konserve haznesi 800 ml konserve ağdalar için tasarlanmıştır.Metal dış yüzeyi sayesinde oldu..

210,00₺

İnter Kavanoz Ağda Isıtıcı Makine

İnter Kavanoz Ağda Isıtıcı Makine Termostat ve ısı ayarlı kolay ve pratik kullanımlı konserve ve kalıp ağda makinesi Cihaz 800ml konserve sir ağdaya göre tasarlanmış olup maksimum 25 dk. da konserve sir ağdayı kullanıma hazır hale getirir 2 yıl ..

45,00₺

Tanaçan Combinato Trio Ağda Isıtıcı 3+1

Combinato Trio Kombine Isıtıcı 3+1Kombine Isıtıcı Cihaz Kombine cihaz 3 adet kartuş taşıyıcı ve 1 adet konserve bölümü ile her iki sisteminde ayni anda kullanılmasını sağlar. 3 kartuş Isıtıcı ve 1 konserve bir arada kombine&n..

600,00₺

Tanaçan Triofly Üçlü Kartuş Ağda Isıtıcı

Triofly Üçlü Kartuş Ağda Isıtıcı Triofly Üçlü Kartuş Ağda Isıtıcı 3 tane standart boy 100 ml kartus ağdayı aynı anda ısıtma imkanı sağlar, size zaman kazandırır. 2 yıl garantisi vardır. ..

175,00₺

Vivol Saturn 1+1 Kombine Ağda Isıtıcı

Makine kullanmak yerine ağdayı sıcak suda eritmeyi,ocak üstünde pişirmeyi veya bunun gibi yöntemleri kullanırsanız,ağdayı fazla veya az ısıtabilirsiniz.Az ısıtırsanız kullanamazsınız,çok ısıtırsanız sir özelliğini yitirir ve sir ağda"nın hiçbir özell..

55,00₺

Vivol Saturn 2+1 Kombine Ağda Isıtıcı

Makine kullanmak yerine ağdayı sıcak suda eritmeyi,ocak üstünde pişirmeyi veya bunun gibi yöntemleri kullanırsanız,ağdayı fazla veya az ısıtabilirsiniz.Az ısıtırsanız kullanamazsınız,çok ısıtırsanız sir özelliğini yitirir ve sir ağda"nın hiçbir özell..

70,00₺

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)